Aktualności

  • Ponad 10 000 kibiców z wejściówką na mecz z Koroną

Od poniedziałku trwa sprzedaż biletów na mecz Pogoni Szczecin z Koroną Kielce, który będzie dla nas pierwszym oficjalnym spotkaniem w sezonie 2024/2025. Swój bilet zakupiło już ponad 5 000 kibiców co wspólnie z karnetowiczami daje nam w środę o 8:00 10 402 uprawnionych do wejścia na stadion fanów Dumy Pomorza.


Informacje organizacyjne

Od pierwszego dnia sprzedaży wejściówek na dany mecz będzie odbywała sprzedaż otwarta, zatem wszyscy kibice będą mogli zalogować się na stronie bilety.pogonszczecin.pl lub udać do kas i nabyć bilet na wydarzenie. Na pewno jednak zwrócicie uwagę, że niektóre krzesełka będą zablokowane. Ze względów organizacyjnych, na poszczególnych etapach będą pojawiały się kolejne udostępnione do sprzedaży miejsca. To z całą pewnością praktyka znana Wam już bardzo dobrze z poprzednich sezonów.

Klub nie będzie prowadził sprzedaży na sektory B3 i B4. Dystrybucją wejściówek na te miejsca zajmuje się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy". Jednakże od tej zasady obowiązuje jeden wyjątek - na 48 godziny przed meczem niewykorzystane bilety z tej puli trafią do sprzedaży klubowej. 

W każdym etapie dystrybucja będzie prowadzona zarówno w internecie, jak i w kasach. Preferowaną formą sprzedaży jest zakup on-line. Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl.

Kasy biletowe na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera:

- otwarte w dni robocze, w g. 12-18
- w dniu meczu kasy biletowe również będą otwarte - sprzedaż w Punkcie Obsługi Kibica (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM) rozpocznie się 5 godzin przed rozpoczęciem meczu, a w stanowiskach kasowych przy trybunach C (przy ul. Karłowicza) i D (przy ul. Twardowskiego) na 2 godziny przed startem spotkania.

Przypominamy, że istnieje możliwość kupna biletu dla dziecka do trzeciego roku życia, które będzie zajmowało miejsce w wózku dziecięcym. Dla tej inicjatywy przeznaczamy część górnych balkonów na trybunie A i B. Cena wejściówki wynosi 5 zł.

***

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Koroną Kielce (20.07, g. 17:30)

I ETAP (dla wszystkich kibiców) - sprzedaż otwarta oraz miejsca dla "krzesełkowiczów"

  • 8 lipca (poniedziałek), od g. 12.00, do 10 lipca (środa), do g. 8.00

Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych meczem kibiców. Z jedną, ważną adnotacją - do 10 lipca, do godziny 07.59, osoby, które poprzez udział w akcji "W Pogoni za stadionem" nabyły prawo pierwszeństwa zakupu biletu, będą miały zarezerwowane swoje miejsca w systemie biletowym. Przez ten czas "krzesełkowicze" będą mogli nabywać wejściówki na objęte rezerwacją miejsca. Pula biletów niewykorzystana przez "krzesełkowiczów" trafi do sprzedaży otwartej w kolejnym etapie.

Informujemy, że 10 lipca (środa) od g. 8.00 do g. 12.00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywać w systemie biletów.

II ETAP (dla wszystkich kibiców) - sprzedaż otwarta 

       • 10 lipca (środa), od g. 12.00 do 20 lipca (sobota), do g. 17.30

Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych meczem kibiców. 

III ETAP (dla wszystkich kibiców) - wolne miejsca niewykorzystane przez partnerów klubu i Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy", a także parkingi

      •  18 lipca (czwartek), od g. 17.30 do 20 lipca (sobota), do g. 17.30

Etap startuje na 48 godzin do meczu. Obejmuje sprzedaż miejsc niewykorzystanych przez partnerów klubu oraz tych, które będą niewykorzystane przez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

W tymże terminie będzie odbywała się także sprzedaż miejsc parkingowych na mecz z drużyną z Kielc dla wszystkich kibiców. Prosimy jednak pamiętać, że karnetowicze mają pierwszeństwo zakupu miejsc parkingowych. Dla nich dystrybucja tychże miejsc zaczyna się na 72 godziny przed godziną rozpoczęcia danego meczu ligowego, czyli w tym przypadku 17 lipca o godzinie 17:30. Bonus kończy się na 48 godzin przed rozpoczęciem meczu. Wtedy też nastąpi opisywany tutaj III ETAP, czyli opcja zakupu parkingu dla wszystkich kibiców granatowo-bordowych.

Parking stadionowy znajduje się od strony ul. Witkiewicza i dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy biletów parkingowych. Nie będzie możliwości zakupienia biletu na parking bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania. Liczba miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. 

***

W dniu meczu, jeśli pozostaną dostępne bilety, klub będzie prowadził dystrybucję również w Punkcie Obsługi Kibica (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM) - na 5 godzin przed rozpoczęciem meczu, a także na 2 godziny przed startem spotkania w stanowiskach kasowych przy trybunach C (przy ul. Karłowicza) i D (przy ul. Twardowskiego). Zakupione bilety można zwracać do 24 godzin przed meczem. Bilet można przekazać innemu kibicowi, używając w systemie opcji "przekaż". Przekazanie biletu odbywa się do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu. Bilet zakupiony online, zwraca się i przekazuje również online. Bilet zakupiony stacjonarnie, w kasie, zwraca się i przekazuje również stacjonarnie.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1392

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...