Aktualności

  • Poradnik kibica przed starciem z Jagiellonią

W środę o g. 20:30 nasza drużyna zmierzy się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok. Dla kibiców, którzy wybierają się na mecz klub przygotował garść informacji organizacyjnych.


CZY MUSZĘ MIEĆ WYDRUKOWANY BILET?

Kołowrotki otwierają aktywne bilety:

- w formie mobilnej, w aplikacji,
- w formie wydruku pliku "PDF" biletu,
- aktywne na karcie kibica, dla którego kupiono bilet,
- tradycyjne, papierowe, otrzymane przy zakupie w kasie.

JAK DOTRĘ NA STADION?

Na Stadion Miejski im. Floriana Krygiera kibice będą mogli wchodzić od strony ul. Karłowicza, ul. Witkiewicza, a także wejściem głównym od ul. Twardowskiego. 

GDZIE MOGĘ ZAPARKOWAĆ POJAZD?

Parking stadionowy znajduje się od strony ul. Witkiewicza i dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy biletów parkingowych. Miejsca parkingowe trafiły do sprzedaży na 48 godzin przed meczem, 1 kwietnia o g. 20:30. Liczba miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. 

Przypominamy, że osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą nabywać w naszym systemie biletowym miejsca parkingowe bezpłatnie. Aby móc skorzystać z takiej możliwości, konieczne jest posiadanie przypisanego do swojego profilu na stronie bilety.pogonszczecin.pl statusu osoby niepełnosprawnej. Do dyspozycji dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich posiadamy na każdy kolejny mecz łącznie 24 miejsca parkingowe.

Kibiców docierających na stadion własnymi samochodami uprzejmie prosimy, by w przestrzeni miejskiej parkowali pojazdy wyłącznie na miejscach do tego przeznaczonych.

CZY KOMUNIKACJA MIEJSKA W DNIU MECZU WCIĄŻ JEST BEZPŁATNA?

Tak. W dniu rozgrywania meczów komunikacja miejska (a więc autobusy oraz tramwaje) w godzinach 12.00-23.59 są bezpłatne dla osób posiadających bilet na mecz.

OD KIEDY MOGĘ WEJŚĆ NA STADION?

Bramy stadionu będą otwarte w dniu meczu od godz. 18:30, a więc 120 minut przed pierwszym gwizdkiem. Bardzo prosimy, aby przybyć na mecz możliwie najwcześniej. Pozwoli to uniknąć tworzenia się niepotrzebnych zatorów przed kołowrotkami. Warto być pod bramami stadionu przynajmniej 45 minut przed rozpoczęciem spotkania.

KTÓRYM KOŁOWROTEM WEJDĘ NA OBIEKT?

Przed wejściem na obiekt warto sprawdzić też, którym kołowrotem wejść na właściwy sektor. Do dyspozycji kibiców są kołowrotki KA1 (sektory A1-A11), KA2 (sektory A1-A11), KA3 (sektory A1-A11), KB1 (sektory B1-B8), KB2 (sektory B1-B8), KB3 (sektory B1-B8), KD1 (sektory D1-D7) oraz KD2 (sektory D1-D7). Numer kołowrotu, którym powinieneś wejść na swój sektor, a także mapę stadionu znajdziesz na odwrocie swojego biletu.

GDZIE BĘDĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ "SZYBKIE BRAMKI" DLA KARNETOWICZÓW?

Przywilej korzystania przez karnetowiczów z "szybkich bramek" nie dotyczy meczów Fortuna Pucharu Polski.

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ MIEJSCA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI W WÓZKACH?

Miejsca dla rodziców z dziećmi w wózkach znajdują się w górnych balkonach na trybunie A i B. Wszystkie zostały specjalnie oznaczone, aby odnalezienie ich nie stanowiło żadnego kłopotu. 

MAM BILET NA TRYBUNĘ VIP. KTÓRĘDY WEJDĘ NA STADION?

Na trybunę VIP (trybuna C) dostaniesz się wejściem od strony ul. Karłowicza. 

MAM BILET, ALE KOŁOWROTEK NIE OTWORZYŁ SIĘ. CO ZROBIĆ?

Udaj się do Punktu Reklamacyjnego. Na stadionie w dniu meczowym funkcjonują obecnie 3 Punkty Reklamacyjne, gdzie kibic może zgłosić się w przypadku jakichkolwiek kłopotów z wejściem na stadion. Reklamacje możecie składać w Punkcie Obsługi Kibica, zlokalizowanym w pawilonie kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM, a także w Punktach Reklamacyjnych znajdujących się przy trybunach C i D. Punkty Reklamacyjne są specjalnie oznaczone, więc powinniście je odszukać bez trudu. 

CZY NA STADIONIE BĘDZIE MOŻNA KORZYSTAĆ Z PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH I TOALET?

Tak. Punkty gastronomiczne rozmieszczone są na wszystkich sektorach. Na każdym sektorze będą również czynne toalety.

Dodatkowo, w dotychczasowym miejscu namiotu VIP, na parkingu przy ul. Witkiewicza, pojawi się foodtruck "Pitstop" z zapiekankami, tostami czy burgerami.

Jeśli chciałbyś, aby podczas kolejnych domowych meczów Pogoni na terenie naszego obiektu pojawiło się Twoje foodtruckowe stanowisko, skontaktuj się z nami poprzez numer telefonu: 697 725 038 lub adres email: p.banasiak@pogonszczecin.pl.

Od początku tej rundy wyposażyliśmy trybuny A, B i D w grille węglowe. W nowo powstałych punktach można kupić grillowaną kiełbasę. W odpowiedzi na Wasze wnioski postanowiliśmy wprowadzić ją także na trybunie C. "Gięta" z grilla będzie sprzedawana w dotychczasowych punktach gastronomicznych wspomnianej trybuny C.

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJĄ SIĘ MIEJSCA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH?

Tak. Miejsca dla osób niepełnosprawnych na wózkach znajdują się na samym szczycie trybun w sektorach A i B. Tuż obok znajduje się miejsce dla opiekuna. 

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJE SIĘ SEKTOR RODZINNY?

Tak. Na sektor rodzinny zapraszamy dorosłych z dziećmi do 13. roku życia. Aby nabyć pakiet na "rodzinny", konieczny jest zakup minimum jednego biletu dla dziecka do 13. roku życia oraz minimum jednego biletu dla osoby dorosłej. Transakcja nie będzie możliwa do zrealizowania, gdy nie zostanie wypełniony choćby jeden z dwóch powyższych warunków. Sektory rodzinne obejmują sektory A1 i A2.

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJE SIĘ MIEJSCE, W KTÓRYM MOGĘ PRZECHOWAĆ SWOJE RZECZY?

Tak. Na stadionie dostępne są łącznie cztery depozyty, w których możecie w trakcie meczu bezpiecznie przetrzymywać swoje rzeczy. Jeden z nich znajduje się na terenie promenady, przy stoisku kasowym umiejscowionym przed obiektem, od strony ul. Twardowskiego. Drugi znajdziecie na trybunie C, przy samym wejściu głównym. Trzeci zlokalizowany jest przy Punkcie Obsługi Kibica, w pawilonie kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM. Czwarty znajduje się przy Punkcie Medycznym, w okolicy kołowrotka KB1.

CZY NA STADIONIE BĘDĄ CZYNNE FANSHOPY?

Tak. Kibice będą mieli do dyspozycji pięć punktów z klubowymi gadżetami, które są otwarte przy okazji wszystkich meczów domowych Dumy Pomorza. Jeden z nich - zewnętrzny - zlokalizowany będzie w okolicach sektora B. Kolejne znajdziecie już na terenie obiektu – po jednym przy sektorach A i B. Przy sektorze VIP, w trybunie C, pojawi się jeden fanShop. Będzie on umiejscowiony za bramami wejściowymi na sektor, co oznacza, że kibice będą mogli dokonywać w nim zakupów także w trakcie meczu. Do Waszej dyspozycji będzie również mieszczący się w trybunie D główny fanshop stadionowy (najwygodniej dostać się do niego od ul. Twardowskiego).

GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ MAGAZYN MECZOWY "Z TWARDOWSKIEGO"?

Magazyn meczowy "Z Twardowskiego" możecie zarówno bezpłatnie przeglądać i pobierać online, jak i w dniu meczu nabywać w wersji papierowej w rozmieszczonych na stadionie punktach sprzedaży. Koszt magazynu w fizycznej, papierowej wersji wynosi 5 złotych. Pismo wydawane jest w nakładzie 500 sztuk.

W JAKI SPOSÓB BEZPIECZNIE UCZESTNICZYĆ W IMPREZIE MASOWEJ?

Uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do regulaminu imprezy masowej, komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych. 

Jednocześnie informujemy, że u osób chorych na epilepsję, spektakl świateł odbywający się w trakcie imprezy masowej może wywołać atak padaczki. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zaleceń lekarskich.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2425

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...