Aktualności

Dariusz Marzec, Prezes Ekstraklasy SA był kilka dni temu gościem podcastu Hattrick prowadzonego przez stołecznych dziennikarzy. Prezes spółki zarządzającej rozgrywkami pochwalił rozwój Pogoni Szczecin.


- Mocno rozwinęły się trzy eLki. Legia, Lech i Lechia. Widać, że nadają lidze ton. Mi natomiast podoba się model Pogoni Szczecin. Jest budowany bardzo sensownie. Myślę, że w ich DNA jest gdzieś ta pamięć spadku do czwartej ligi i chęć tego, aby nie powielać tych samych błędów. Widzę tam pozytywną pracę i są to pozytywne przykłady - powiedział Dariusz Marzec.

Ekstraklasa S.A. to spółka powołana do zarządzania organizacją najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Dariusz Marzec aktywnie uczestniczył także w rozmowach na temat modernizacji stadionu im. Floriana Krygiera.

CAŁEJ ROZMOWY Z DARIUSZEM MARCEM POSŁUCHASZ TUTAJ!

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7213
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...