Aktualności

26 stycznia 2017 roku w szkole podstawowej przy ul. Krzywoustego 4 w Stepnicy odbyła się kolejna konferencja z rodzicami. Głównym jej tematem było omówienie zasad współpracy i przedstawienie mieszkańcom oferty  sportowej z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży w piłkę nożną w strukturach Pogoń Szczecin Football Schools.


- Pogoń Szczecin Football Schools to kolejny etap rozwoju piłki młodzieżowej i dziecięcej na terenie województwa zachodniopomorskiego – wyjaśnia manager projektu Marcin Kmieć.

Pogoń Szczecin nadrabia zaległości w regionie, prezentując i realizując bardzo atrakcyjną ofertę dla młodych adeptów piłki nożnej. Najlepsi zawodnicy mają szansę na kontynuację nauki w Akademii Pogoni Szczecin. Do tej pory w ciągu 4 miesięcy działalności PSFS otwarto szkółki przy współpracy podmiotów lokalnych w Kołbaskowie, Wierzbięcinie, Maszkowie, Moryniu oraz Szczecinie. Zapraszamy na bezpłatne treningi próbne, także dzieci z regionu, które odbywają się w weekendy na boisku przy ul Tenisowej w Szczecinie. Szczegóły poznacie i dane kontaktowe znajdziecie na stronie ps-fs.pl.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4809

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...