Aktualności

  • PSonTour: Informacje dla wyjazdowiczów do Gdańska!

Jeszcze dziś spóźnialscy mogą zapisać się na wyjazd do Gdańska. W pociągu specjalnym zostało kilkanaście ostatnich miejsc, które można wykupić. Koszt wyjazdu pociągiem specjalnym z biletem na mecz i gadżetem to 150 złotych (120 złotych osoby do 15. roku życia)


Dodatkowo, dziś można zakupić bilety na samo spotkanie. To oferta skierowana dla osób, które zamierzają dotrzeć na miejsce własnym środkiem transportu. Należy jednak pamiętać, że nie jest organizowane żadne miejsce zbiórki, pod stadion docieracie na własną rękę. Koszt zakupu samego biletu z okazjonalnym gadżetem to 70 złotych.

W piątek zapisy możliwe są jedynie drogą mailową na adres wyjazdy@portowcy.org, oraz w niebieskim kontenerze na klubowym parkingu od ulicy Witkiewicza w godzinach 9-16.

GODZINY ODJAZDU POCIĄGU SPECJALNEGO

13:00 Szczecin Główny
13:16 Szczecin Dąbie
13:43 Stargard
14:07 Chociwel
14:32 Łobez

GODZINY POWROTU

02:31 Łobez
02:53 Chociwel
03:14 Stargard
03:43 Szczecin Dąbie
04:00 Szczecin Główny

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2624
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...