Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do cotygodniowych raportów poświęconych wypożyczonym Portowcom. Jak radzili sobie oni w ostatnich dniach?
Kryspin Szcześniak (Górnik Zabrze, Ekstraklasa, ‘01) - Górnik przegrał 0:1 z Piastem. Szcześniak znalazł się na ławce rezerwowych.
Kacper Kostorz (Korona Kielce, Ekstraklasa, ‘99) - Korona pokonała 1:0 Miedź. Kostorz zameldował się na murawie w 75. minucie gry.
Mariusz Fornalczyk (Bruk-Bet Termalica Nieciecza, I Liga, ‘03) - Bruk-Bet wygrał 2:1 z Ruchem. Fornalczyk wszedł na boisko w 72. minucie meczu.
Bartłomiej Mruk (Garbarnia Kraków, II Liga, ‘01) - Garbarnia odniosła zwycięstwo 4:1 w spotkaniu z Wisłą Puławy. Mruk rozegrał pełne 90 minut, obejrzał żółtą kartkę i zdobył otwierającą wynik bramkę.
Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘03), Aron Stasiak (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘99) - Olimpia pokonała 1:0 Znicz i przegrała 0:1 z rezerwami Lecha. Łęgowski obejrzał oba mecze z perspektywy ławki rezerwowych, a Stasiak rozegrał pierwszy pojedynek w pełnym wymiarze czasowym i otrzymał żółty kartonik. W spotkaniu z Lechem 24-latek pauzował właśnie za nadmiar żółtych kartek.
Jakub Lis (Motor Lublin, II Liga, ‘02) - Motor uległ 1:2 Stomilowi i wygrał 3:0 z rezerwami Śląska. Lis w spotkaniu ze Stomilem rozegrał 69. minut, a na starcie ze Śląskiem II nie znalazł się w kadrze meczowej.
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...