Aktualności

W miniony weekend zakończyła się ostatnia kolejka sezonu zasadniczego I i II Ligi. Dwóch wypożyczonych Portowców zdołało się także zakwalifikować do finału baraży. 


Mariusz Fornalczyk (Bruk-Bet Termalica Nieciecza, I Liga, ‘03) - Bruk-Bet wygrał 2:1 z Arką i pokonał w półfinale baraży Stal 2:0. W pierwszym spotkaniu Fornalczyk był zawieszony za czerwoną kartkę, a w drugim znalazł się tylko na ławce rezerwowych.        

Bartłomiej Mruk (Garbarnia Kraków, II Liga, ‘01) - Zdegradowana Garbarnia zwyciężyła 3:1 z Górnikiem Polkowice. Mruk obejrzał żółtą kartkę i opuścił boisko po godzinie gry.          

Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘03), Aron Stasiak (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘99) - Olimpia uległa 0:1 GKS-owi Jastrzębie. Łęgowski bronił pełne 90 minut, zaś kontuzjowanego Stasiaka zabrakło w kadrze na niedzielny mecz.          

Jakub Lis (Motor Lublin, II Liga, ‘02) - Motor zremisował 1:1 z Polonią, a w spotkaniu barażowym wyeliminował po dogrywce Kotwicę (2:1). Lis rozegrał oba starcia w pełnym wymiarze czasowym. 

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Michał Horbaczewski
Żródło: własne
Wyświetleń: 1438

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...