We wtorek w Katarze doszło do losowania kolejnej rundy regionalnego Pucharu Polski. Losującym obok prezesa ZZPN Macieja Mateńko, był znany artysta Wojciech Gąssowski. Od tej rundy w losowaniu udział brały kluby III ligi, a wśród nich zwycięzca ostatniej edycji - Pogoń II Szczecin.
Drogą losowania wyłoniono parę w której Pogoń Szczecin rywalizować będzie w Chojnie z tamtejszą Odrą.
Odra Chojna to klub występujący w grupie drugiej klasy okręgowej. Jest zdecydowanym liderem tabeli, gdyż w czternastu meczach drużyna odniosła czternaście zwycięstw.
Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25-26 lutego.
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...