• Relacja LIVE: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Do Szczecina przyjeżdża aktualny Mistrz Polski - Legia Warszawa. Czy Portowcy jeszcze bardziej skomplikują sytuację drużyny z Warszawy w walce o obronę tytułu? Kibice w Szczecinie czekają na punkty! Zachęcamy do śledzenia relacji LIVE w naszym serwisie!

90' Koniec spotkania. Pogoń ostatecznie przegrywa 0:2, ale szczerze można powiedzieć, że porażka mogła być o wiele większa. Legia była dzisiaj mało skuteczna, a Pogoń niestety w żaden sposób tego nie wykorzystała.

88' Legia trochę odpuściła w końcówce i Pogoń mogła dłużej utrzymać się przy piłce, ale skończyła się bez konkretnych sytuacji.

83' W Pogoni ostatnia zmiana. Matynia wchodzi za Gyurcso.

80' Legia już spokojnie rozgrywa swoje akcje. Przed chwilą sam na sam wybiegł Hamalainen, który wszedł za Nagy'ego, ale ostatecznie zawodnik Legii był na spalonym.

75' Kitano wchodzi za Korta. Mamy taką sytuację na boisku, że oba zespoły już chyba myślą, aby ten mecz się skończył.

70' Pierwsza zmiana w Pogoni. Za Listkowskiego wchodzi Murawski.

68' 2:0 dla Legii. Strzał z rzutu wolnego Moulina prosto w mur, ale dobitka już precyzyjna i Legia na dwubramkowym prowadzeniu.

66' Czerwona kartka dla Fojuta. Sam na sam wychodził Radović i nieprzepisowo zatrzymał go kapitan Pogoni. Gospodarze do końca meczu w osłabieniu.

65' Pomocną dłoń dostała od Radovica Pogoń, ale jak na razie w ogóle tego nie wykorzystuje. Malarz w drugiej połowie praktycznie bezrobotny.

58' Karny dla Legii. Niepsuj ewidentnie wycina Nagy'ego i arbiter dyktuje rzut karny. Do piłka podchodzi Radović, ale zbyt bardzo zatrzymał się przy strzale i arbiter odgwizdał złe wykonanie jedenastki!

54' Długo teraz utrzymywała się z piłką Pogoń na połowie rywala, ale brakowało tego ostatniego podania. Kilkrotnie wrzucaliśmy piłkę w pole karne, ale najczęściej nie dochodziła ona do zawodników Pogoni.

48' Bramka dla Legii. Vadis przebiegł z piłką kilkanaście metrów i ostatecznie odegrał do Nagy'ego, który dokładnym strzałem z 16 metrów pokonał Słowika.

46' Druga połowa rozpoczęta.

45' Koniec pierwszej połowy. Pogoń prezentowała się przez te 45 minut bardzo dobrze, ale Legia też momentami była groźna. Portowcy muszą uważać przede wszystkim na prostopadłe podania, do których starają się wybiegać Radović i Guilherme.

45' Ależ interwencja w końcówce Słowika. Piłka leciała już do Radovica, który do bramki miał 3 metry, ale niesamowicie obronił to Słowik i nadal 0:0

35' Ależ miał teraz sytuacje Delev, który był już praktycznie sam na sam z Malarzem, ale za mocno wypuścił sobie piłkę. Zły jest teraz na siebie Bułgar.

33' Tym razem z daleka huknął Delev i piłkę przed siebie wybił Malarz, ale niestety nie było nikogo, aby dobić strzał.

30' Naprawdę może się jak na razie podobać gra Pogoni. Piłkarze gości nie mają spokoju w wyprowadzeniu piłki już na własnej połowie. Ponownie z dystansu próbował strzelać Nunes i znowu niestety minimalnie obok bramki.

25' Dośrodkowanie z rzutu wolnego Odjidji i do uderznia głową doszedł Jędrzejczyk, ale strzelił obok lewego słupka. Pogoń cały czas agresywnie próbowała odbierać piłkę i często się to udawało, ale brakowało następnie dokładnego podania i kontynuowania akcji.

20' Przycisnęła trochę teraz Legia, ale na razie bez konkretnej sytuacji. Ponownie chwilę leżał Drygas, ale dalej bez zmiany. Był jeszcze rzut rożny dla Pogoni, ale piłka nawet nie doszła w okolice ''piątki''.

14' Ucierpiał Drygas i potrzebna jest chwila przerwy. Chwilę wcześniej z dystansu uderzał Nunes, ale obok bramki.

11' Chwilę później sytuację, którą powinien wykorzystać miał Odjidja, który dostał piłkę na 5 metrze, ale fatalnie przestrzelił.

10' Po dziesięciu minutach to Pogoń ma więcej z gry. Najgroźniej było po zagraniu piętą w polu karnym Deleva, ale zbyt późno zorientował się Listkowski i nie zdążył z dobitką.