Pogoń Szczecin zremisowała na własnym stadionie z Bruk-Bet Termalicą 1:1. Jedyną bramkę dla Portowców zdobył w 76. minucie Dawid Kort. Same spotkanie jednak bardzo rozczarowało.

Już od razu po rozpoczęciu Pogoń mogła prowadzić. Delev dobrze dośrodkował do Gyurcso, który uderzał głową, ale niestety prosto tam, gdzie stał bramkarz z Niecieczy. Pięć minut później idealną okazję do strzelenia bramki miał Kort, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką. Samo spotkanie rozczarowywało, ponieważ na boisku był sam chaos, a zawodnicy obydwu drużyn mieli problemy ze stworzeniem składnej akcji. Kiedy już udało się jednym dojść do pola karnego rywali to najczęściej strzały kierowane były wysoko nad bramką. Bramek w pierwszej połowie nie mieliśmy przyjemności oglądać, ale za to nieporadności i przypadku nie brakowało.

Po przerwie styl gry obydwu zespołów nie uległ poprawie.  Portowcy jednak czasem potrafi dojść do pola karnego rywali. W 52. minucie okazję miał Gyurcso, ale jego strzał został zablokowany. W końcu po błędzie rywala Portowcy stanęli przez szansą strzelenia bramki. Źle akcje rozegrał jednak Listkowski, który podać do Deleva postanowił strzelać z ostrego kąta. Chwilę później prowadzić mogli goście, ale Guba w sytuacji sam na sam trafił w słupek, a dobitkę ciałem zablokował jeszcze Rapa. W końcu jednak udało się skierować piłkę do siatki. Dokładnie zrobił to strzałem głową Dawid Kort, który wykorzystał podanie Adama Gyurcso. Wygranej podopiecznym Kazimierze Moskala nie udało się jednak dowieźć do końca. W 86. minucie z kilkunastu metrów na strzał zdecydował się Gutkovskis i płaskim uderzeniem pokonał Hengera. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i kibice z ulgą mogli udać się do swoich domów.

Pogoń Szczecin – Bruk-Bet Termalica 1:1

1:0 Dawid Kort 76’

1:1 Vladislavs Gutkovskis 86’

Żółte kartki: Pleva, Gutkovskis (Termalica), Gyurcso, Rapa (Pogoń)

Pogoń Szczecin: Henger – Niepsuj, Rapa, Fojut (40’ Rudol), Matynia (62’ Nunes) – Delev, Matras, Murawski, Kort, Gyurcso – Listkowski.

Bruk-Bet Termalica: Pilarz – Fryc, Szarek (41’ Pleva), Putiwcew, Guilherme – Guba (81’ Koval), Babiarz, Stefanik, Kupczak, Peda (65’ Misak) – Gutkovskis.