W Pogoni Szczecin jest grupa piłkarzy, których kontrakty wygasają z końcem obecnego sezonu. Jeszcze nie tak dawno każdy z nich czekał na podjęcie rozmów. We wtorkowej audycji #PogońFM prezes Jarosław Mroczek zdradził, że już się one toczą.
- Nie chcę wchodzić w działkę Darka Adamczuka. Powiem tylko jedną rzecz. Kamil Drygas, Jakub Bartkowski i Konstantinos Triantafyllopoulos to są zawodnicy na których nam bardzo zależy. Umowy są tak skonstruowane, że mamy możliwość podjęcia decyzji w odpowiednim momencie, wtedy, gdy jesteśmy bliżej sukcesu i wiemy, że będziemy potrzebowali większej ilości zawodników, to kontrakty są oczywiście podpisywane. Gdyby ta perspektywa byłaby zdecydowanie gorsza, inaczej byśmy na to spoglądali. Mamy czas i rozmowy z każdym z nich się toczą. Myślę, że niedługo podane zostaną precyzyjne informacje - mówił Jarosław Mroczek.
Zimą w klubie uznano, że z decyzjami odnośnie nowych umów należy wstrzymać się kilka miesięcy, do momentu, aż bardziej klarowna będzie sytuacja Pogoni i możliwości gry w pucharach w kolejnym sezonie.
- Te rozmowy się toczą i myślę, że są zdecydowanie bliżej zakończenia niż początku i pozytywnego zakończenia - dodał Jarosław Mroczek.
CAŁĄ AUDYCJĘ #POGOŃFM Z UDZIAŁEM JAROSŁAWA MROCZKA ODSŁUCHAĆ MOŻESZ PONIŻEJ
SoundCloud
YouTube
Spotify
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...