Aktualności

Kosta Runjaic, były trener Pogoni Szczecin, a ostatnio Legii Warszawa, ma zostać zaprezentowany jako nowy trener Udinese Calcio. Takie informacje przekazuje znany dziennikarz z Włoch Gianluca Di Marzio.


Kosta Runjaic przejął Pogoń w listopadzie 2017 roku. Najpierw utrzymał drużynę znajdującą się w fatalnej sytuacji w PKO BP Ekstraklasie, a następnie zdobył z nią dwa brązowe medale. Pracę zakończył w czerwcu 2022 roku i przeniósł się do Legii Warszawa z którą zdobył Puchar i Superpuchar Polski, a następnie awansował do fazy grupowej Ligi Konferencji.

To właśnie pracą w rozgrywkach europejskich zdaniem Di Marzio miał zwrócić na siebie uwagę klubu z Włoch. Teraz ma zostać następcą Fabio Cannavaro, któy do tej pory prowadził Udinese.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3129
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...