Aktualności

To już ostatnie dni na oddanie Waszych głosów w najnowszej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. My oczywiście zachęcamy Was do oddania Waszych głosów na projekt Centrum Tożsamości i Historii kibiców Pogoni.


Marzysz o tym, aby wcielić się w rolę dziennikarza i przeprowadzić wywiad z jednym z piłkarzy Pogoni Szczecin? Chciałbyś mieć na półce zdjęcie przedstawiające Ciebie w roli reportera rozmawiającego z jednym z naszych graczy? Dzięki green screenowi, który ma pojawić się w "Centrum Tożsamości i Historii kibiców Pogoni" będziesz mógł te wszystkie pragnienia zrealizować!

Zapewne wielu z Was zastanawiało się niejednokrotnie, jak by to było, gdyby na przykład po wygranym, niedawnym meczu 5:0 z Lechem Poznań mieć możliwość zamienić kilka zdań z zawodnikiem Dumy Pomorza. Albo inaczej - gdyby móc przenieść się w przeszłość i na przykład porozmawiać pomeczowo z Radosławem Majdanem. W "Centrum Tożsamości i Historii dla kibiców Pogoni" pojawi się green screen, czyli zielona ścianka, którą często wykorzystuje się w kinematografii do realizacji własnych wyjątkowych pomysłów.

Dzięki naszemu green screenowi będziecie mogli wcielić się w rolę dziennikarza i wirtualnie przeprowadzić rozmowę z dowolnie wybranym przez siebie zawodnikiem Pogoni Szczecin. Czynimy starania, aby lista graczy, spośród których będziecie mogli wybierać była jak najdłuższa! System będzie niezwykle prosty: na specjalnym panelu będziecie mogli wybrać zawodnika, z którym chcecie porozmawiać, a także listę pytań, na jakie Wam odpowie. Następnym krokiem będzie ustawienie się na tle zielonej ścianki i przeprowadzenie swojego wirtualnego wywiadu. Dzięki technice green screen, tło z nagranego, oryginalnego materiału zostanie wycięte, a w jego miejsce podstawione zostanie nowe - przedstawiające Ciebie, przeprowadzającego ekskluzywną rozmowę z wybranym zawodnikiem Pogoni!

Aby w życie mógł wejść ten i wiele innych pomysłów, konieczne jest Wasze wsparcie. Poprzeć budowę "Centrum Tożsamości i Historii dla kibiców Pogoni" możecie do 23 listopada, klikając TUTAJ. Zasady głosowania są bajecznie proste.

Jak zagłosować na Projekt dla kibiców Pogoni?

1. Wejdź na stronę sbo.szczecin.eu (możesz też kliknąć TUTAJ). Kliknij w opcję „Głosuj”, którą znajdziesz po prawej stronie ekranu.
2. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Uzupełnij dane osobowe i podaj swój numer telefonu. Jeśli nie jesteś zameldowany w Szczecinie, zaznacz oświadczenie o byciu mieszkańcem naszego miasta.
3. Odszukaj na liście obszarów miejskich dzielnicę „POGODNO”, a następnie wybierz Projekt numer 4. Kliknij opcję „Dalej”.
4. System przekieruje Cię do listy projektów Zielonego SBO. Głosuj w taki sam sposób, jak na projekty lokalne.
5. W podsumowaniu potwierdź wybór wskazanych projektów oraz kliknij „Prześlij głosy”, co zakończy głosowanie. 

Pamiętaj, że dysponujesz tylko 2 głosami: jednym na projekt lokalny w wybranym obszarze miejskim oraz jednym na projekt Zielonego SBO.

Głos możesz też oddać w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). W takiej sytuacji nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego lub aktualnej aplikacji mObywatel.

Liczymy na Wasze wsparcie, Portowcy! Stwórzmy razem coś pięknego. Głosuj na Centrum Tożsamości i Historii dla kibiców Pogoni! Nr 4 na listach SBO2024 w dzielnicy POGODNO. 

Wyobraź sobie, że wychodzisz na murawę stadionu miejskiego w granatowo-bordowej koszulce ukochanego klubu. Twoje buty dotykają trawy, ty schylasz się, by dotknąć jej na szczęście. Obok Ciebie 10 piłkarzy Dumy Pomorza, Twoich boiskowych kolegów. Za chwilę rozpocznie się kolejny ważny mecz. Ty jesteś tego częścią. Twoje tętno przyspiesza, krew buzuje w żyłach. Na skroni pojawia się kropelka potu. Wygraj ten mecz! Po chwili przenosisz się do szatni. Trwa płomienna przemowa trenera Dumy Pomorza. W powietrzu unosi się legendarny zapach piłkarskiej szatni. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - Pogoń walczy o swoje! Po chwili wzlatujesz nad obiekt. Mijasz wypełnione po brzegi trybuny, z szalejącymi z radości kibicami Portowców. Padł gol dla naszych. Prowadzimy! Brzmi to wszystko fantastycznie? Wszystko to będzie możliwe dzięki specjalistycznemu fotelowi Virtual Reality oraz goglom audiowizualnym Virtual Reality, które planujemy jako jedną z ekspozycji.

Wyobraź sobie, że Twoja fantazja będzie stale pobudzana. Przygotujemy stolarską instalację, imitującą fragment historycznej szatni piłkarzy Pogoni Szczecin. Będziesz mógł usiąść w niej i poczuć całym sobą, jak to "kiedyś było". Zadbamy również o to, by znalazła się tam ekspozycja historycznych koszulek naszego klubu. Wszystko po to, umysł głodny wspomnień, ale także i nowej dla siebie wiedzy dostał wyjątkowo przyjemną strawę.

Wyobraź sobie gabinet Floriana Krygiera, miejsce pracy legendy Pogoni Szczecin. To tam debatował o rozwoju zdolnej młodzieży, decydował o losach klubu, tworzył i kreował dumę nas wszystkich. To tam, na maszynie do pisania przygotwywał swoje ponadczasowe raporty. Dla osób postronnych to być może tylko pokój. Dla nas to jednak coś o wiele więcej. Pracownia mistrza. Goście muzeum będą mogli usłyszeć tam ścieżkę dźwiękową z archiwalnymi wypowiedziami pana Floriana. To będzie cząstka elementarna magii muzeum!

Wyobraź sobie cały skomplikowany proces tworzenia klubu. Organizacja, zarządzanie, dobór wykonawców, finanse, praca analityczna i wiele innych składowych. Każdy element musi ze sobą współgrać, aby we wszystkich możliwych zakresach osiągać satysfakcjonujące wyniki. W Pogoni stale trzeba układać te kawałki puzzli, bo, co naturalne, z różnych względów w klubie, ale i samej lidze, zachodzi wiele zmian. Czy Ty również chcesz ułożyć z nami portowe puzzle? Planujemy wykonanie instalacji, zawierającej tablicę magnetyczną oraz specjalnie zaprojektowane puzzle magnetyczne. Użytkownik będzie miał możliwość układania obrazów związanych z historią Pogoni Szczecin.

Wyobraź sobie ekspozycję piłek z różnych okresów dziejów klubu. Każdy z nas ma w sercu wiele bramek strzelonych przez Portowców. Kto wie, może dzięki tym piłkom powrócą wspaniałe wspomnienia z tych wyjątkowych chwil? 

To zaledwie część z planów, które będą możliwe do zrealizowania, jeśli uda się wygrać głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim.

***

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa głosy, jeden na projekty lokalne i jeden na projekty z kategorii „Zielonego SBO”. 

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, będą mogli skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1687

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...