Aktualności

  • Skolim dodatkową atrakcją na mecz z Piastem

Pogoń Szczecin przygotowała dla swoich kibiców niespodziankę na domowy mecz z Piastem. Przed meczem i w przerwie wystąpi Skolim.


Skolim zyskał popularność po wydaniu singla „Wyglądasz idealnie”, którego teledysk uzyskał ponad 200 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Jako aktor zadebiutował w 2015 epizodycznymi rolami w serialach telewizyjnych: Na Wspólnej, Wesołowska i mediatorzy oraz Na dobre i na złe. Zagrał większe role serialowe: Grześka Sobieraja w O mnie się nie martw (2015–2016) i Olega w Dziewczynach ze Lwowa (2015, 2017–2019), a od 2018 gra Patryka w serialu Barwy szczęścia.

Karierę muzyczną rozpoczął w 2018 od wydania piosenki „Kocham ciebie tak”, która nie spotkała się z dużą popularnością. Rozgłos przyniósł mu singiel „Wyglądasz idealnie” z 2022, który zdobył ponad 216 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i certyfikat potrójnej diamentowej płyty.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne/grafika: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4326

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.