Aktualności

  • Skorża: Nie usiadłem jeszcze na ławce, a przegrywaliśmy

- Bardzo trudno ocenić taki mecz, tak bardzo ważny mecz i przegrany w taki sposób. Nie usiadłem jeszcze na ławce i już przegrywaliśmy - powiedział po meczu z Cracovią trener Maciej Skorża.


Maciej Skorża: Bardzo trudno ocenić taki mecz, tak bardzo ważny mecz i przegrany w taki sposób. Nie usiadłem jeszcze na ławce i już przegrywaliśmy. Cracovia trochę przypadkowo zdobyła pierwszego gola. Goniliśmy wynik. W I połowie zdominowaliśmy Cracovię, stworzyliśmy kilka groźnych okazji, mieliśmy większe posiadanie piłki. Gra nie wyglądała najgorzej, ale nie zdobyliśmy gola. Nawet VAR był po stronie Cracovii.

Mam pretensje o początek drugiej połowy. Uczulaliśmy się na to w szatni. Chcieliśmy zepchnąć Cracovię do defensywy, zagrać agresywnie, ale jednocześnie nie dać się skontrować. Po stracie drugiego gola nie umieliśmy tworzyć już dobrych akcji. Wszystko było chaotyczne i przypadkowe.

Ostatnia bramka to błąd indywidualny, także nie powinna się zdarzyć. Przegrywamy wysoko ważny mecz, choć po pierwszej połowie nie powiedziałbym, że zakończy się to aż tak wysokim rezultatem.

Michał Probierz: Chciałbym pogratulować mojemu sztabowi medycznemu, ponieważ postawił piłkarzy na nogi. Kuba Wójcicki wczoraj zmagał się z chorobą, podobnie Piotr Malarczyk. Zaczęliśmy dobrze, ale potem oddaliśmy pole Pogoni. Nie tak chcieliśmy grać. W drugiej połowie zmieniliśmy organizację gry. Na początku było trudno, ale od 50. minuty mieliśmy mecz pod kontrolą. Cieszę się, że potrafiliśmy biegać przez 90 minut.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7959
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...