Aktualności

22-letni Kacper Smoliński wznowił we wtorek treningi piłkarskie z pierwszym zespołem Pogoni Szczecin. Wychowanek klubu w ostatnich miesiącach leczył poważną kontuzję.


Popularny "Kaczor" ostatni raz na bisku zameldował się 11 września 2022 roku w meczu z Lechem Poznań. Spędził na boisku zaledwie trzy minuty, bo pechowo zerwał więzadła w kolanie i potrzebna była operacja. Po niej zawodnik przechdził długą rehabilitację.

We wtorek Smoliński odbył pierwszy trening z zespołem na boisku. W kolejnych dniach przyjdzie pora na kolejne, aż zawodnik odbuduje się na tyle, by ponownie dostać swoją szansę. Do tej pory Smoliński zaliczył dla Pogoni 45 meczów w których strzelił 4 gole.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2544

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.