W poniedziałek, 2 lutego, o g. 16:00 na boisku numer 2 przy Stadionie im. Floriana Krygiera, Pogoń Szczecin rozegra mecz kontrolny z Błękitnymi Stargard. Z uwagi na ograniczenia infrastrukturalne spotkanie będzie zamknięte dla publiczności.
W meczu kontrolnym z przedstawicielem Betclic 3. ligi zagrają zawodnicy, którzy nie wystąpili w niedzielnym spotkaniu ligowym z Motorem Lublin bądź zagrali w nim w mniejszym wymiarze. Po zakończeniu rywalizacji na naszej stronie internetowej pojawi się relacja tekstowa.
Błękitni Stargard zajmują 9. miejsce w tabeli Betclic 3. ligi. W jesiennych meczach zgromadzili na swoim koncie 26 ligowych punktów, na co złożyło się 7 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.