Aktualności

  • Stanisław Czerczesow: Pogoń to stabilny zespół

Pogoń Szczecin w ostatnim meczu rundy zasadniczej zmierzy się z liderującą Legią Warszawa. Mimo walki o miejsce w ósemce trener Czerczesow myśli tylko o swojej drużynie.


- Wiem, że w ósemce bedzie grała Legia, a reszta drużyn mnie nie interesuje - uciął w krótkiej rozmowie z dziennikarzami trener Legii, pytany o to kto ma największe szanse na awans do ósemki.

W meczu z Pogonią z powodu pauzy za kartki nie wystąpi Ariel Borysiuk. Najprawdopodobniej zabraknie też Tomasza Jodłowca, który swoim strzałem ustalił wynik meczu w pierwszym spotkaniu.

- Wybór na środku pola mamy duży: Michał Kopczyński, Michał Pazdan, Guilherme, Stojan Vranjes, Ondrej Duda. Skład ustalimy po dzisiejszym treningu - zdradził szkoleniowiec.

Czerczesow pytany o Pogoń zwraca główną uwage na stabilną grę Pogoni.

- Trzeba zauważyć, że Pogoń gra bardzo stabilnie, są dobrze zorganizowani i mają dobrych piłkarzy. Nie należy jednak obawiać się poszczególnych zawodników, trzeba myśleć o zespole - dodał Czerczesow.

 

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: legia.com
Wyświetleń: 4628

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.