Mecz Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok już w sobotę. Portowcy przystąpią do tej rywalizacji po porażce z Wisłą Płock.
- Myślę, że wszyscy w zespole nie byliśmy zadowoleni po tym meczu. Myślę, że to nie była nasza najwyższa jakość i trudno było zaakceptować tę porażkę. Dziś jest już kolejny dzień po meczu i nie myślimy już o tym. To co nas interesuje to są punkty i chcemy osiągnąć pozycję lidera - mówi przed klubową kamerą Dante Stipica. - Nie tylko teraz, ale już od kilku meczów myślimy o każdym z nich jak o finale. Ale to też są finały dla zespołów przeciwnika. Musimy dać wszystko z siebie. Musimy myśleć pozytywnie, że na końcu wszystko będzie tak jak chcemy.
Pogoń w sobotę rywalizować będzie z zespołem, który jest zamieszany w walkę o utrzymanie w lidze.
- Ta liga jest bardzo cieżka. Każdy zespół ma coś do zrobienia. My chcemy zrobić mistrzostwo, a inne zespoły się w niej utrzymać. Do końca każdy rywal będzie ciężki - mówi Stipica.
Dla bramkarza z Chorwacji sobotni mecz będzie setnym, który rozegra w barwach Pogoni Szczecin.
- Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że tak szybko przyszło sto występów w stroju naszej Pogoni. To są moje marzenia, że gram każdy mecz i mam ich tak dużo z rzędu. Jestem podekscytowany i szczęśliwy z każdej minuty dla naszej Pogoni. Wszyscy, którzy jesteśmy tutaj chcemy osiągnąć najważniejsze cele. Nie ważne czy jesteś na boisku, na ławce czy na trybunach. Wszyscy jesteśmy razem i walczymy dalej - dodał golkiper.
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...