• Strzelanina w Gryfinie. Energetyk - Pogoń 1:7

Pogoń zgodnie z oczekiwaniami wysoko ograła znacznie niżej notowanego rywala w grze sparingowej. Podopieczni Kazimierza Moskala wygrali 7:1.

Mecz nie mógł zacząć się inaczej niż od zdecydowanej przewagi Pogoni. Już w 3. minucie sam na sam z bramkarzem znalazł się Frączczak, ale jego strzał obronił Cezary Szybka. Na pierwszego gola czekać musieliśmy jednak jeszcze kilka minut. Gyurcso otrzymał piłkę przed polem karnym i plasowanym strzałem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Po kwadransie mieliśmy już kolejną bramkę, tym razem autorstwa Zwolińskiego, który wykorzystał podanie Niepsuja. Na kolejną bramkę czekaliśmy prawie do zakończenia pierwszej części meczu. Trafienie zaliczył Frączczak.

Po przerwie Pogoń nadal atakowała co przyniosło skutek już po kilku minutach. Z lewej strony w pole karne zagrał Matynia, a gola zdobyłrezerwowy Obst. 10 minut później obejrzeliśmy kolejnego gola. Kort obsłużył Nunesa, który nie dał szans bramkarzowi. Kolejną asystę Kort zaliczył po podaniu do Murawskiego, który po profesorsku pokonał bramkarza rywali. Siódme trafienie padło po uderzeniu Kitano do pustej bramki. Idealnie obsłużył go Obst. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem na kilka minut przed końcem.

Energetyk Gryfino - Pogoń Szczecin 1:7 (0:3)
0:1 Gyurcso 8'
0:2 Zwoliński 15'
0:3 Frączczak 45'