Aktualności

STS – największy legalny bukmacher w Polsce – przedłużył rozpoczętą w poprzednim sezonie współpracę sponsorską z Pogonią Szczecin. W ramach umowy sponsorskiej STS będzie posługiwał się tytułem „oficjalnego bukmachera Pogoni Szczecin”. Materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Pogoni Szczecin. Porozumienie będzie obowiązywać przez cały sezon 2016/2017.


- STS wspiera cały polski sport – zarówno na poziomie reprezentacyjnym oraz klubowym. Przedłużenie umowy z Pogonią Szczecin jest potwierdzeniem, że angażujemy się w sponsoring poszczególnych klubów, a każdą współpracę traktujemy długofalowo. Do końca lipca planujemy podpisać i ogłosić minimum trzy kolejne umowy z klubami, nie tylko z Ekstraklasy – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS

- Nowa umowa z Partnerem poszerza zakres naszej współpracy. Większe zaufanie i wsparcie ze strony STS to jednocześnie dla nas sygnał, że wykonujemy w klubie dobrą pracę  – podkreśla Jarosław Mroczek, prezes zarządu Pogoni Szczecin.

Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Pogoni Szczecin na bandach reklamowych, ściankach sponsorskich, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów oraz zaproszeń VIP, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w lokalach STS w województwie zachodniopomorskim, a także na profilach firmy oraz klubu w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów w Szczecinie zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m.in. bramkę celnościową, piłkarzyki czy konsole do gier. Fani będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.

- Prowadząc aktywacje sponsorskie, zawsze pamiętamy o kibicach, którzy są najważniejszą częścią świata sportu. Nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do ekspozycji logotypu na materiałach reklamowych. STS jest zaangażowanym sponsorem - rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy dla fanów – dodaje Juroszek.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4479

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...