Aktualności

  • Świt z licencją na grę na stadionie Pogoni

Świt Szczecin w zakończonym już sezonie 2023/2024 wywalczył awans do II ligi, a to wiąże się z procesem licencyjnym, który klub musiał przejść. Druga drużyna w Szczecinie w środę otrzymała licencję na grę w II lidze na obiekcie Pogoni Szczecin.


1. Komisja postanowiła przyznać licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach II ligi w sezonie 2024/2025 następującym klubom:

Świt Szczecin z nadzorem finansowym i sportowym na stadionie miejskim w Szczecinie przy ul. Karłowicza 28; - czytamy w komunikacie wydanym przez komisję ds. licencji klubowych PZPN.

Władze klubu z północy Szczecina wierzą jednak, że nie będzie to potrzebne, a zespół już od początku rozgrywek będzie rywalizował na własnym stadionie. 

- Wszystkich kibiców uspokajamy, gdyż mecze ligowe zamierzamy rozgrywać na stadionie przy Stołczyńskiej, który jest obecnie w przebudowie. MOSRiR Szczecin robi jednak wszystko by zdążyć przed pierwszym spotkaniem z KKS Kalisz zaplanowanym na 20/21 lipca - czytamy w komunikacie klubu.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7326

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...