28-letni Damian Sylwestrzak z Wrocławia będzie sędzią głównym piątkowego pojedynku Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok.
Dla młodego sędziego mecz Pogoni z Jagiellonią będzie trzecin, jaki poprowadzi na poziomie Ekstraklasy. Debiutował w ostatniej kolejce ostatniego sezonu w pojedynku Wisły z Arką. Drugim był rozegrany 18 września mecz Podbeskidzie - Raków w Bielsku-Białej.
Sylwestrzak w tym sezonie prowadził siedem meczów. Jeden to mecz Ekstraklasy, cztery to pojedynki na poziomie 1. ligi, a dwa mecze w Pucharze Polski. Pokazał w nich łącznie 27 żółtych kartek, 1 czerwoną i podyktował 6 rzutów karnych.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.