Sytuacja kadrowa Pogoni Szczecin względem ostatniego meczu ze Śląskiem poprawia się. Po przymusowej przerwie do gry gotowi będą Zech i Kostas.
Obaj musieli pauzować we Wrocławiu ze względu na kartki. Teraz jednak są w pełnym treningu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby trener Runjaic skorzystał z nich w Gdańsku.
Aby zagrać w ostatnim meczu sezonu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w Szczecinie na kartki uważać musi aż ośmiu zawodników. To Kamil Drygas, Damian Dąbrowski, Michał Kucharczyk, Rafał Kurzawa, Sebastian Kowalczyk, Kamil Grosicki, Piotr Parzyszek i Maciej Żurawski. W ich przypadku żółta kartka oznaczać będzie koniec sezonu już w Gdańsku.
W zespole Lechii jedna pauza. Trener Kaczmarek nie będzie mógł skorzystać z usług Marco Terrazzino, który w meczu ze Stalą Mielec obejrzał czwartą w tym sezonie żółtą kartkę.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.