Piłkarze Pogoni Szczecin przygotowują się do niedzielnego meczu z Piastem Gliwice, który zostanie rozegrany w Szczecinie. Jak wygląda sytuacja kartkowa obu drużyn przed bezpośrednim starciem?
Najważniejsza informacja - brak pauz kartkowych zarówno w zespole Roberta Kolendowicza, jak i w drużynie Aleksandara Vukovicia. W przypadku Portowców na napomnienia uważać muszą Fredrik Ulvestad, Efthymis Koulouris i Valentin Cojocaru. Żółta kartka w ich przypadku w niedzielę oznaczać będzie pauzę w meczu z Rakowem, który rozegramy zaraz po przerwie na mecze reprezentacji.
ŻÓŁTE KARTKI W ZESPOLE POGONI
3 żółte kartki - Ulvestad, Koulouris, Cojocaru
2 żółte kartki - Gorgon, Łukasiak, Wahlqvist, Borges
1 żółta kartka - Paryzek, Grosicki, Przyborek, Kurzawa, Korczakowski
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.