Aktualności

  • Talent z Poznania w Szczecinie, Jaroch blisko kontraktu

W piątek zawodnik Warty Poznań - Mateusz Maćkowiak - podpisał 3-letnią umowę z Pogonią Szczecin. Młody nabytek będzie występował w młodzieżowych drużynach naszej Akademii Piłkarskiej. 


Maćkowiak urodził się 29 maja 2001 roku i grał w juniorach młodszych Warty. Jego nominalną pozycją jest lewa obrona. Jest również reprezentantem Polski U-15. W tym roku został powołany na m.in. zgrupowanie selekcyjne w Woli Chorzelowskiej oraz dwa mecze towarzyskie przeciwko Walii. 

Na początku tego roku kalendarzowego młody piłkarz był na testach w Leicester FC. Maćkowiak przymierzany był również m.in. do Zagłębia Lubin.

Mackowiak

Duma Pomorza czyni też kroki w celu zatrzymania najzdolniejszej młodzieży w Szczecinie. Po ogromnym sukcesie jakim był srebrny medal Centalnej Ligi Juniorów zainteresowanie młodymi Portowcami w całym kraju jest spore. Pogoń nie chce jednak tracić najzdolniejszych piłkarzy. Lada dzień trzyletnią umowę z klubem podpisze napastnik Gracjan Jaroch.

Jeszcze kilka lat temu martwiliśmy się, że zdolni piłkarze z regionu wyjeżdżają grać do innych klubów. Teraz to Pogoń jest zespołem, który potrafi ściągnąć do Szczecina zdolny narybek piłkarski z innych regionów Polski.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA/własne
Wyświetleń: 8597

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...