Aktualności

W minionym tygodniu w chorwackich mediach pojawiły się informacje, że Pogoń Szczecin jest mocno zainteresowana pozyskaniem Danijela Loncara, 25-latniego obrońcy z NK Osijek.


W między czasie w Polsce pojawiły się informacje, że piłkarz faktycznie może trafić do Polski, ale nie do Pogoni, a do Legii Warszawa. Jak donosi dziś spotske.jutarnji.hr, zawodnik trafi ostatecznie do Pogoni Szczecin.

Środkowy obrońca miał dziś rano wylądować w Polsce, aby przejść testy medyczne. Po ich pozytywnym przejściu ma związać się z Pogonią umową na zasadzie transferu definitywnego.

Zdaniem chorwackich mediów piewsza oferta złożona przeż Pogoń została odrzucona przez NK Osijek. W kolejnych dniach strony jednak doszły do porozumienia i finalizacja transferu wydaje się być na ostatniej prostej.

Pogoń za transfer definitywny piłkarza ma zapłacić 500 tysięcy Euro, a w umowie mają znaleźć się także przyszłe bonusy.

Loncar jest wychowankiem NK Osijek dla którego rozegrał122 oficjalne mecze.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7730

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...