Aktualności

Trener Czesław Michniewicz po meczu z Legią pogratulował stołecznej drużynie tytułu. Ocenił też grę swojego zespołu w trakcie spotkania i przez cały sezon.


- Gratulacje dla zespołu Legii. Dla wszystkich, którzy pracowali na ten sukces. Legia była najlepszym zespołem i życzę jej awansu do Ligi Mistrzów. Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz. Legia grała o Mistrza, my liczyliśmy na 5. miejsce. Bramkę straciliśmy po strzale, który prawdopodobnie poszedłby obok bramki. W drugiej połowie chcieliśmy zaryzykować. Wejście Aki i Zwolińskiego miało nam dać więcej możliwości w przodzie. Później potoczyło się to tak, że straciliśmy gole po rykoszetach. Ten mecz był tylko małym fragmentem całego sezonu. Myślę, że przez całe rozgrywki prezentowaliśmy się godnie. Zajeliśmy pozycję wyższą o 2 lokaty, niż przed rokiem. Z tego miejsca chciałbym wszystkim podziękować. Tym, którzy za nami jeździli. Kibicom, mediom. Nie wiem, co będzie dalej.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 8000

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...