Przed nami pierwsze ze spotkań w fazie finałowej, w którym Pogoń Szczecin zmierzy się na własnym obiekcie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Jednak warto pamiętać już teraz o kolejnym spotkaniu - z Sandecją Nowy Sącz. Wtedy właśnie będziemy świętować 70. urodziny Dumy Pomorza.
Spotkanie z Sandecją rozegrane zostanie w sobotę 28 kwietnia o godzinie 18:00. Zależy nam na tym, aby wypełnić cały stadion fanami w granatowo-bordowych barwach, a w szczególności "Młyn". Jest tam 2800 miejsc i to właśnie je trzeba wypełnić. Dlaczego?
Ultrasi Dumy Pomorza od kilku dobrych tygodni przygotowują specjalną, "urodzinową" oprawę. Aby wyglądała ona godnie 70-lecia największego klubu w zachodniopomorskim, niezbędna jest Wasza obecność. Dlatego już dziś, nie zapominając oczywiście o najbliższym meczu z Bruk-Betem, nakręcamy się na mecz Dumy Pomorza z Sandecją Nowy Sącz. Uczcijmy urodziny naszego ukochanego klubu! Dla Pogoni!

Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.