Aktualności

W sobotę najprawdopodobniej czeka nas frekwencyjna katastrofa. Bruk-Bet Termalica Nieciecza to zespół, który w ostatnich latach przyciągał na stadion im. Floriana Krygiera najmniejszą liczbę widzów.


Jednak większy wpływ na to ilu fanów Dumy Pomorza przyjdzie w sobotę na stadion ma obecna forma drużyny. Pogoń w lidze nie wygrała meczu od dwóch miesięcy. Jeśli chcielibyśmy szukać wygranego meczu w lidze na własnym stadionie to musielibyśmy cofnąć się w czasie o ponad cztery (!) miesiące. Miało to miejsce w meczu ostatniej kolejki poprzedniego sezonu. Portowcy pokonali wtedy na własnym obiekcie Koronę Kielce 3:0.

Od tamtej pory Pogoń rozegrała w Szczecinie sześć pojedynków ligowych. Trzy z nich zremisowała, a trzy przegrała. Fani Dumy Pomorza mieli okazję zobaczyć... 2 gole! W tym jeden z karnego. Liczby te są przerażające i trudno dziwić się fanom, że w sobotę na stadion przyjść nie chcą. Patrząc w przeszłość trudno im spodziewać się czegoś pozytywnego.

Na ostatni mecz który Pogoń rozgrywała na własnym stadionie zrobiono "promocję". Bilety sprzedawano za złotówkę. Czy i tym razem klub będzie walczył o kibiców? Jeśli tak, to i ta złotówka wydaje się być zbyt wysoką ceną za ostatnie występy naszych ulubieńców.

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6829
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...