Aktualności

  • W środę poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski

W środę tuż po godzinie 12 poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W samo południe ma rozpocząć się konferencja po oficjalnym posiedzeniu PZPN, na którym zarząd związku zatwierdzi wybór prezesa Cezarego Kuleszy.


"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w środę 20 września o godzinie 12:00 w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski" - zakomunikował we wtorek PZPN.

Data nie powinna być zaskoczeniem. Już w poprzednim tygodniu, przy okazji dymisji Portugalczyka Fernando Santosa, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Łukasz Wachowski wspomniał o 20 września.

- 20 września, na kiedy zaplanowany jest zarząd PZPN, to realny i rozsądny termin zakończenia poszukiwań nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski - poinformował wówczas.

Kto Waszym zdaniem zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2171

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...