Sprzedaż Wahana Biczachczjana to dopiero początek złych informacji dla kibiców Pogoni Szczecin. Wedle informacji redaktora Mateusza Migi, jeszcze w tym tygodniu drużynę opuści Linus Wahlqvist.
(…)
Wedle informacji Pogoń finalizuje transfer Linusa Wahlqvista. Reprezentant Szwecji to kolejny łakomy kąsek. Prawy obrońca Portowców we wrześniu zeszłego roku wystąpił w meczu reprezentacji Szwecji z Azerbejdżanem. W marcu 2023 roku wrócił do kadry po dłuższej przerwie, a to tylko podbiło jego wartość.
Ale kłopoty Pogoni sprawiają, że cena znów idzie nieco w dół. Inne kluby wiedzą, że Portowcy zmagają się z problemami finansowymi i świetnie potrafią to wykorzystać bezwzględnie zbijając cenę. Na transferze Szweda Pogoń zapewne zarobi nieco więcej niż na sprzedaży Biczachczjana, choćby dlatego, że jego kontrakt obowiązuje jeszcze do czerwca 2026. Ale i tak nie będzie to taka cena, o której byłaby mowa w normalnej sytuacji.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.