Aktualności

  • "Wakacje w Polsce to Twój bilet na mecz". Bądź z nami na spotkaniu z Legią lub Lechem!

Polska jest piękna. Tego stwierdzenia nie poddajemy pod dyskusję, bo zwyczajnie nie miałoby to sensu. Wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną mamy dla Was niespodziankę, dzięki której Wasze wyprawy po kraju mogą przynieść Wam dodatkowe, niespodziewane korzyści. Weźcie udział w akcji "Wakacje w Polsce to Twój bilet na mecz" i skorzystajcie z bezpłatnych zaproszeń na jeden z trzech najbliższych, domowych meczów Pogoni!


W związku ze startem Pogoni Szczecin w sezonie 2023/24 w rozgrywkach międzynarodowych, promujemy Polskę i jej walory turystyczne w ramach zadania publicznego, realizowanego na mocy umowy z Polską Organizacją Turystyczną. Niewątpliwie jest to wyjątkowo przyjemne zadanie, zatem z nieskrywaną radością spieszymy ze wspomnianą rewelacją. 

Zwiedzaliście i odpoczywaliście w te wakacje w naszym kraju i macie z tej eskapady dowód w postaci zdjęcia? Wrzućcie ulubioną fotografię na jeden z profili w swoich mediach społecznościowych (post musi być publiczny), a także dodajcie do niej hasztag #PolandTravelPogon. Następnie przygotujcie e-mail, do którego dołączycie screen (zrzut/zdjęcie ekranu) z publikacji, a także rzeczoną fotografię oraz informację o tym, ile potrzebujecie biletów i na który mecz - do wyboru są starcia z Legią Warszawa lub Lechem Poznań. Co jednak istotne, maksymalnie możecie otrzymać dwie wejściówki na jedno zgłoszenie. Wyślijcie tę wiadomość na adres e-mail klubowego Punktu Obsługi Kibica: pok@pogonszczecin.pl. Otrzymanie Waszego zgłoszenia jest tożsame z akceptacją regulaminu konkursu. Następnie przejdziemy do najprzyjemniejszego - odbioru nagrody!

Otrzymacie od nas dedykowany link do platformy bilety.pogonszczecin.pl, gdzie będziecie mogli odebrać do dwóch bezpłatnych biletów na trybunę D, na jeden z trzech wybranych przez siebie meczów Pogoni Szczecin. Oczywiście liczba udostępnionych wejściówek będzie limitowana pojemnością trybuny D, jak i łączną liczbą zrealizowanych biletów. Zachęcamy do tego, by z tym nie zwlekać.

Do udziału w zabawie zachęcamy osoby pełnoletnie. Skierowana jest do wszystkich kibiców Pogoni z regionu oraz samego Szczecina. Serdecznie zapraszamy fanów z miejscowości w całym województwie zachodniopomorskim i... nie tylko! To idealna okazja do tego, by pokazać, że w Polsce można wspaniale wypoczywać, ale także, by skorzystać z bezpłatnego zaproszenia na mecz Portowców! Zwiedzaj Polskę, kibicuj Portowcom! 

Najciekawsze z naszej perspektywy zdjęcia wyemitujemy na naszych telebimach przy okazji meczów ze wspomnianą trójką ligowych rywali. To co, startujemy z zabawą? Pamiętaj: Wakacje w Polsce to Twój bilet na mecz!

Raz jeszcze, co muszę zrobić, by otrzymać bezpłatne zaproszenie na jeden z najbliższych meczów Pogoni? 

1. Na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, X/Twitter) publikuję jako post publiczny zdjęcie z wypoczynku w Polsce, z hasztagiem #PolandTravelPogon
2. Na adres pok@pogonszczecin.pl wysyłam wiadomość z 2 załącznikami: opublikowanym zdjęciem oraz zrzutem/zdjęciem ekranu z opublikowanym przez siebie wpisem, a także informację, który z meczów wybieram (Pogoń-Legia, Pogoń-Lech)
3. Wiadomością zwrotną otrzymuję dedykowany link z bezpłatnym biletem na trybunę D, na wskazany przez siebie mecz (pod warunkiem, że są tam wciąż dostępne miejsca). 

REGULAMIN AKCJI

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 929

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...