Aktualności

Pogoń przegrała kolejne spotkanie w Ekstraklasie i jeszcze bardziej oddaliła się od bezpiecznej strefy w tabeli. W Waszych komentarzach widać coraz większą niemoc, bo biernie musimy oglądać jak zespół zsuwa się do I ligi.


Trzeci mecz z rzędu i już od samego początku Portowcy zmuszeni byli do odrabiania wyniku. A potem historia jak zawsze. Stwarzamy sytuacje, wydaję się, że zaraz uda się wyrównać, ale ostatecznie tracimy drugą bramkę i jest już praktycznie po meczu.

Towicz: Drużyna wychodząc na boisko już jest pokonana. Mentalnie nie są piłkarzami ekstraklasowymi. Mówi się coraz częściej , że Skorża nie radzi sobie z motywacją, że ciężko mu wyzwolić wolę walki i poczucie własnej wartości. Kibice chcąc jak najlepiej próbują tego samego poprzez krytykę totalną a to z kolei wywołuje odmienny skutek. Nikt rozsądny nie jest za zwalnianiem trenera ale nam potrzeba kogoś kto przestawi pstryczek w głowach piłkarzy i nie sądzę aby mógł to dziś zrobić jakiś psycholog. Piłkarze oczekują na cud lub zmianę trenera który im ten cud zapewni . Taka jest już nasza rzeczywistość , że winę za błędy zrzuca się ze swojej odpowiedzialności na kogoś innego. Najprościej zwolnić trenera i zatrudnić strażaka typu Michniewicz, który umie wyjątkowo dobrze zmotywować na początku swojej pracy .

Niedobry ze Szczecina: Gra naszej drużyny to co najwyżej poziom na osiedlowe rozgrywki ligowe. Nuda, zero dokładności, bezcelowe bieganie po boisku powodują że do oczu napływają łzy, a na usta ciśną się najgorsze przekleństwa. Po dawnej Pogoni pozostał tylko rozbity twór na którym mieni się nasz herb. Wstyd, wielki żal i wstyd...

Już chyba wszyscy są zgodni, że formuła obecnej kadry się wyczerpała. Potrzeba większych zmian, przewietrzenia. Pojawia się jednak pytanie, czy ewentualnymi transferami zimą uda się jeszcze uratować Ekstraklasę dla Szczecina.

HenkaLarsson7: Pisałem od pierwszego dnia odkąd przyszedł Skorża , że ten Trener jest przeciętny , nie mam do niego przekonania i nic z nim nie osiągniemy. Nie abym się wymądrzał, ale to doskonale widać w każdym meczu. Dziś to był dramat. Mieć przewagę praktycznie w każdym elemencie gry (strzały, rożne, posiadanie) i przegrać 3-0 to jest dopiero "wyczyn". Pogoń ma naprawdę ciekawą pakę jak na Polskie realia , ale niestety na chwilę obecną nie ma drużyny. 2 lata pod rząd było top 8 , teraz czeka walka o utrzymanie. Po sezonie Pogoń musi zrobić rewolucje i dodać trochę świeżej, nowej krwi, bo niektórzy zawodnicy są już zwyczajnie wypaleni.

I na koniec jak widać nie tylko na boisku sobie nie radzimy…

Polewaczka: Stan klubu i to co się z nim dzieje podsumowała dziś koszulka Węgra z błędem w jego nazwisku.

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Łukasz Lubkowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 7376
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...