Aktualności

  • Ważne informacje przed meczem z Radomiakiem

Przed nami mecz wieńczący sezon 2022/23 z Radomiakiem Radom. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę o g. 17:30 na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Dla kibiców, którzy wybierają się na wydarzenie klub przygotował garść informacji organizacyjnych.


CZY MUSZĘ MIEĆ WYDRUKOWANY BILET?

Kołowrotki otwierają aktywne bilety:

- w formie mobilnej, w aplikacji,

- w formie wydruku pliku "PDF" biletu,

- aktywne na karcie kibica, dla którego kupiono bilet,

- tradycyjne, papierowe, otrzymane przy zakupie w kasie.

JAK DOTRĘ NA STADION?

Na Stadion Miejski im. Floriana Krygiera kibice będą mogli wchodzić od strony ul. Karłowicza, ul. Witkiewicza, a także wejściem głównym od ul. Twardowskiego. 

GDZIE MOGĘ ZAPARKOWAĆ POJAZD?

Parking stadionowy znajduje się od strony ul. Witkiewicza i dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy biletów parkingowych. Miejsca parkingowe trafiły do sprzedaży na 48 godzin przed meczem, 25 maja o g. 17:30. Nie będzie możliwości zakupienia biletu na parking bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania. Liczba miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. 

Przypominamy, że osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą nabywać w naszym systemie biletowym miejsca parkingowe bezpłatnie. Aby móc skorzystać z takiej możliwości, konieczne jest posiadanie przypisanego do swojego profilu na stronie bilety.pogonszczecin.pl statusu osoby niepełnosprawnej. Do dyspozycji dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich posiadamy na każdy kolejny mecz łącznie 24 miejsca parkingowe.

Kibiców docierających na stadion własnymi samochodami uprzejmie prosimy, by w przestrzeni miejskiej parkowali pojazdy wyłącznie na miejscach do tego przeznaczonych.

CZY KOMUNIKACJA MIEJSKA W DNIU MECZU WCIĄŻ JEST BEZPŁATNA?

Tak. W dniu rozgrywania meczów komunikacja miejska (a więc autobusy oraz tramwaje) w godzinach 12.00-23.59 są bezpłatne dla osób posiadających bilet na mecz.

Z przystanku przy ul. Mickiewicza odjadą z kolei dodatkowe tramwaje. 

OD KIEDY MOGĘ WEJŚĆ NA STADION?

Bramy stadionu będą otwarte w dniu meczu od godz. 15:30, a więc 120 minut przed pierwszym gwizdkiem. Bardzo prosimy, aby przybyć na teren obiektu już wtedy i wziąć udział w przygotowanych przez Klub i naszych Partnerów atrakcjach okołomeczowych.

KTÓRYM KOŁOWROTEM WEJDĘ NA OBIEKT?

Przed wejściem na obiekt warto sprawdzić też, którym kołowrotem wejść na właściwy sektor. Do dyspozycji kibiców są kołowrotki KA1 (sektory A1-A11), KA2 (sektory A1-A11), KA3 (sektory A1-A11), KB1 (sektory B1-B8), KB2 (sektory B1-B8), KB3 (sektory B1-B8), KD1 (sektory D1-D7) oraz KD2 (sektory D1-D7). Numer kołowrotu, którym powinieneś wejść na swój sektor, a także mapę stadionu znajdziesz na odwrocie swojego biletu.

MAM BILET NA TRYBUNĘ VIP. KTÓRĘDY WEJDĘ NA STADION?

Na trybunę VIP (trybuna C) dostaniesz się wejściem od strony ul. Karłowicza. 

MAM BILET, ALE KOŁOWROTEK NIE OTWORZYŁ SIĘ. CO ZROBIĆ?

Udaj się do Punktu Reklamacyjnego. Na stadionie w dniu meczowym funkcjonują obecnie 3 Punkty Reklamacyjne, gdzie kibic może zgłosić się w przypadku jakichkolwiek kłopotów z wejściem na stadion. Reklamacje możecie składać w Punkcie Obsługi Kibica, zlokalizowanym w pawilonie kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM, a także w Punktach Reklamacyjnych znajdujących się przy trybunach C i D. Punkty Reklamacyjne są specjalnie oznaczone, więc powinniście je odszukać bez trudu. 

CZY NA STADIONIE BĘDZIE MOŻNA KORZYSTAĆ Z PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH I TOALET?

Tak. Punkty gastronomiczne rozmieszczone są na wszystkich sektorach. Na każdym sektorze będą również czynne toalety.

Dodatkowo, w obrębie sektora A1, napotkacie stanowisko "Shake it!" ze słodkimi smakołykami w postaci krówek, żelków i innych słodyczy. W białym namiocie umiejscowionym przed trybuną A, w pobliżu sektora rodzinnego, od g. 15:30 czynny będzie ponadto punkt gastronomiczny, w którym będziecie mogli dobrze zjeść i napić się naszego specjału, Lagera Portowca

Jeśli chciałbyś, aby podczas kolejnych domowych meczów Pogoni na terenie naszego obiektu pojawiło się Twoje foodtruckowe stanowisko, skontaktuj się z nami poprzez numer telefonu: 697 725 038 lub adres email: p.banasiak@pogonszczecin.pl.

Pragniemy cały czas podnosić jakość obsługi punktów gastronomicznych na stadionie. W przypadku zauważenia wszelkiego rodzaju nieprawidłowości lub jeśli pojawią się wnioski, które mogłyby zostać wdrożone na obiekcie, prosimy o kontakt z Pawłem Banasiakiem, kierownikiem strefy VIP, poprzez adres email: p.banasiak@pogonszczecin.pl.

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJĄ SIĘ MIEJSCA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH?

Tak. Miejsca dla osób niepełnosprawnych na wózkach znajdują się na samym szczycie trybun w sektorach A i B. Tuż obok znajduje się miejsce dla opiekuna. 

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJE SIĘ SEKTOR RODZINNY?

Tak. Na sektor rodzinny zapraszamy dorosłych z dziećmi do 13. roku życia. Aby nabyć pakiet na "rodzinny", konieczny jest zakup minimum jednego biletu dla dziecka do 13. roku życia oraz minimum jednego biletu dla osoby dorosłej. Transakcja nie będzie możliwa do zrealizowania, gdy nie zostanie wypełniony choćby jeden z dwóch powyższych warunków. Sektory rodzinne obejmują sektory A1 i A2.

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJE SIĘ MIEJSCE, W KTÓRYM MOGĘ PRZECHOWAĆ SWOJE RZECZY?

Tak. Na stadionie dostępne są łącznie cztery depozyty, w których możecie w trakcie meczu bezpiecznie przetrzymywać swoje rzeczy. Jeden z nich znajduje się na terenie promenady, przy stoisku kasowym umiejscowionym przed obiektem, od strony ul. Twardowskiego. Drugi znajdziecie na trybunie C, przy samym wejściu głównym. Trzeci zlokalizowany jest przy Punkcie Obsługi Kibica, w pawilonie kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM. Czwarty znajduje się przy Punkcie Medycznym, w okolicy kołowrotka KB1.

CZY NA STADIONIE BĘDĄ CZYNNE FANSHOPY?

Tak. Łącznie kibice będą mieli do dyspozycji pięć punktów z klubowymi gadżetami. Jeden z nich - zewnętrzny - zlokalizowany będzie w okolicach sektora B. Kolejne znajdziecie już na terenie obiektu – po jednym przy sektorach A, B i D. Przy sektorze VIP, w trybunie C, pojawi się jeden fanshop. Będzie on umiejscowiony za bramami wejściowymi na sektor, co oznacza, że kibice będą mogli dokonywać w nim zakupów także w trakcie meczu.

JAKIE DODATKOWE ATRAKCJE BĘDĄ CZEKAĆ NA KIBICÓW?

Gorąco zachęcamy, abyście na terenie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera pojawili się już o g. 15:30. Właśnie wtedy - przed trybuną A, w pobliżu sektora rodzinnego - wystartują nasze okołomeczowe atrakcje. W strefie Canal+ będziecie mieli szansę sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności, stając naprzeciw bramki "Turbokozaka", a także zgarnąć voucher na miesięczny darmowy dostęp do telewizji Canal + Online. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, razem z firmą My Screen będziemy oklejać dzieciom telefony grafikami w barwach Pogoni Szczecin. Przedstawiciele kina "Helios" będą z kolei serwować młodym sympatykom Dumy Pomorza przepyszny popcorn. Wszystko w rytmie największych muzycznych hitów, serwowanych z głośników przez DJ-a z niezwykle popularnego w naszym mieście klubu studenckiego Pinokio.

GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ BEZPŁATNY MAGAZYN MECZOWY "Z TWARDOWSKIEGO"?

Najnowszy numer "Z Twardowskiego" znajdziecie w specjalnym dodatku do Głosu Szczecińskiego, "My Portowcy". Pismo w trakcie meczu z Radomiakiem Radom będziecie mogli bezpłatnie odebrać na terenie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera.

KIEDY ODBĘDĄ SIĘ POŻEGNANIA ZAWODNIKÓW I EWENTUALNA CEREMONIA MEDALOWA?

Klub podziękuje za grę dla Pogoni Szczecin zawodnikom, którzy po zakończeniu sezonu opuszczą Dumę Pomorza kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, tuż po rozgrzewce obydwu zespołów, na murawie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Wierzymy, że zgotujecie im ogromny aplauz! 

W przypadku, gdyby Portowcom udało się zakończyć sezon ligowy na trzecim miejscu, około 6-7 minut po ostatnim gwizdku sędziego odbędzie się ceremonia medalowa. Chcemy, by w takiej sytuacji absolutnie wszyscy pozostali na stadionie. W jej trakcie nasi piłkarze, członkowie sztabu I zespołu oraz zarządzający klubem otrzymają z rąk przedstawicieli PKO Ekstraklasy brązowe krążki. Podobnie jak w 2021 i 2022 roku zostanie też wykonane pamiątkowe, wspólne zdjęcie medalistów z trybunami w tle. 

W JAKI SPOSÓB BEZPIECZNIE UCZESTNICZYĆ W IMPREZIE MASOWEJ?

Uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do regulaminu imprezy masowej, komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych. 

Jednocześnie informujemy, że u osób chorych na epilepsję, spektakl świateł odbywający się w trakcie imprezy masowej może wywołać atak padaczki. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zaleceń lekarskich.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2770

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...