Aktualności

Marcel Wędrychowski był Jokerem w meczu z Zagłębiem Lubin, a spotkanie z Koroną Kielce rozpoczął w wyjściowej jedenastce.


- Jesteśmy zawiedzeni, nie wykorzystaliśmy swoich szans. Możemy mówić o braku szczęścia, dwie poprzeczki... Ciężko coś powiedzieć po takim meczu, ale widzimy, że dostajemy się pod bramkę i brakuje nam tej "kropki nad i". Patrzymy jednak do przodu i jesteśmy pozytywnie nastawieni - powiedział zaraz po meczu Marcel Wędrychowski.

Piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść w sobotę do bramki Konrada Forenca.

- Najpierw ten karny... Byliśmy przekonani, że Kamil zaraz będzie podchodził do jedenastki. Później znów Kamil oddał strzał, przy dobitce dopatrzono się zagrania ręką Luki. My cały czas nie poddawaliśmy się i atakowaliśmy na bramkę. Wierzeliśmy, że "wpadnie". W szatni rozmawialiśmy, że dobrze wygląda nasza gra. Niestety wyszło tak, a nie inaczej - opowiadał dalej wychowanek Pogoni.

Przed nami przerwa na mecze reprezentacji, a skrzydłowy wyjedzie z kadrą Michała Probierza na dwa mecze sparingowe.

- Każde powołanie cieszy. Nie ważne czy jest to powołanie do kadry młodzieżowej, czy byłaby to pierwsza reprezentacja, to szczęście jest. Wiadomo, z dorosłej kadry byłoby jeszcze większe, ale to już jest wielkie wyróżnienie i chcę się tam pokazać z jak najlepszej strony - dodał Wędrychowski.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Dominik Markiewicz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2149

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...