Aktualności

  • Wesoły Tadrowski nadal nie wie, że był słaby

W wywiadzie dla widzewlodz.pl Julien Tadrowski (pamiętacie jeszcze?) stwiedził, że w Pogoni zaszkodziła mu zmiana trenera, który "nie widział go w swojej koncepcji". Nam się wydawało, że facet zwyczajnie nie potrafił kopać piłki.


Fragment:

Po odejśćiu z Arki, spędziłeś pół roku w Pogoni Szczecin. Dlaczego to było tylko pół roku, skoro podpisałeś wieloletni kontrakt?

- Tak, z Pogonią podpisałem kontrakt na 3,5 roku. Moje szybkie zakończenie przygody z Pogonią spowodowała zmiana trenera, który nie widział mnie już w swojej koncepcji. Przed rozpoczęciem nowego sezonu szkoleniowiec powiedział mi, że powinienem pójść na wypożyczenie i zaczęło się moje "bieganie" po klubach (śmiech).

Właśnie, spędziłeś pół roku w Arce, pół roku w Pogoni, później jeszcze rok w Górniku Łęczna i pół roku w Dolcanie Ząbki. Trochę najeździłeś się po Polsce (śmiech).

- Tak, byłem już prawie w każdej części Polski (śmiech). Cały czas byłem na wypożyczeniu, właśnie przez to, że w Pogoni mnie nie chcieli.

Cieszymy się przynajmniej, że (sądząc po fragmentach) Julien ma bardzo dobre samopoczucie. Pozdrawiamy i zazdrościmy poczucia humoru! 

Całość do przeczytania tutaj!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne/widzewlodz.pl
Wyświetleń: 4728

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...