• Weź udział w pożegnaniach i ewentualnej ceremonii medalowej

Mecz z Radomiakiem Radom wieńczy sezon 2022/23 w wykonaniu Dumy Pomorza. W związku z tym przy okazji tego spotkania zaplanowano bardzo ważne wydarzenia - informuje klub.

Kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, tuż po rozgrzewce obydwu zespołów, na murawie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera klub podziękuje za grę dla Pogoni Szczecin zawodnikom, którzy po zakończeniu sezonu opuszczą Dumę Pomorza. Wierzymy, że zgotujecie im ogromny aplauz!

W przypadku, gdyby Portowcom udało się zakończyć sezon ligowy na trzecim miejscu, około 6-7 minut po ostatnim gwizdku sędziego odbędzie się ceremonia medalowa. Chcemy, by w takiej sytuacji absolutnie wszyscy pozostali na stadionie. W jej trakcie nasi piłkarze, członkowie sztabu I zespołu oraz zarządzający klubem otrzymają z rąk przedstawicieli PKO Ekstraklasy brązowe krążki. Podobnie jak w 2021 i 2022 roku zostanie też wykonane pamiątkowe, wspólne zdjęcie medalistów z trybunami w tle.

Przypominamy, że szanse na wywalczenie trzeciego miejsca przez naszą drużynę na koniec sezonu ciągle są realne, jednak Portowcy nie wszystko mają w swoich rękach. Aby ziścił się pozytywny scenariusz, nasi piłkarze muszą pokonać w sobotę w finałowej kolejce Radomiaka, a przy tym liczyć, że bezpośrednio wyprzedzający naszą drużynę w tabeli Lech Poznań w równolegle rozgrywanym spotkaniu nie zdoła zwyciężyć Jagiellonii Białystok.

Autor: Pogoń Szczecin SA