Aktualności

  • Więcej czasu, rywalizacja i praca nad obroną

We wtorek piłkarze Pogoni Szczecin odbyli pierwszy trening przed startem sezonu 2024/2025. Przygotowania do startu rozgrywek trwać będą miesiąc.


- Będzie więcej czasu na przygotowanie się do sezonu, bo niestety nie gramy w pucharach, więc okres przygotowawczy będzie dłuższy - mówił po wtorkowym treningu Mariusz Malec.

Jedyną nową i doświadczoną twarzą w zespole Pogoni jest Krzysztof Kamiński, bramkarz, który trafił do Szczecina z pierwszoligowej Wisły Płock. Ma on rywalizować z Valentinem Cojocaru.

- To mnie zmusza do ciężkiej pracy. Ja też zamierzam dołożyć wszelkich starań żeby on miał jak najcięższą codzienną pracę, bo to będzie z korzyścią dla zespołu - słyszymy od nowego golkipera.

Nowa twarz też w sztabie, ale doskonale znana. Paweł Ozga został asystentem trenera Jensa Gustafssona i już we wtorek pracował z zespołem. Jednym z elementów do poprawy jest gra w obronie.

- Jest to obszar, na którym można pracować, żeby tych błędów było jak najmniej, żeby tych goli straconych było jak najmniej, bo jak pokazują statystyki - mecze, które były "na zero", a było takich jedenaście w sezonie, dziewięć wygranych, dwa remisy, to też jest jakaś droga - powiedział Ozga.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: TVP Szczecin
Wyświetleń: 1756

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...