Aktualności

Piątkowy mecz z Ruchem Chorzów był pierwszym w którym zespół Dumy Pomorza musiał radzić sobie bez Rafała Kurzawy. Kontuzjowany pomocnik otrzymał w ten wieczór wiele wsparcia.


- Badania niestety potwierdziły uszkodzenie więzadła - mówił klubowy doktor Bartosz Paprota kilka dni temu. – W pierwszej kolejności spróbujemy zastosować leczenie zachowawcze, bez wykonywania zabiegu. Będziemy oceniać postęp procesu gojenia co tydzień i podejmować decyzje o dalszym procesie leczenia. Nie zmienia to faktu, że piłkarza czeka przerwa do końca sezonu. 

Piłkarze Dumy Pomorza na rozgrzewkę wyszli w specjalnych koszulkach z wyrazami wsparcia dla kolegi zmagającego się z kontuzją. Po pierwszym golu strzelonym przez Portowców Linus Wahlqvist zaprezentował koszulkę Kurzawy wskazując, że to jemu dedykują to samobójcze trafienie.

- Chcę powiedzieć jeszcze, że ważne to zwycięstwo jest dla nas, bo dedykujemy je Rafałowi Kurzawie. Będzimy za nim bardzo tęsknić, to świetny piłkarz i człowiek. To zwycięstwo jest dla niego - powiedział po meczu Koulouris, strzelec trzech bramek w tym spotkaniu.

Wsparcie piłkarzowi okazali także kibice, którzy już w trakcie spotkania skandowali jego imię i nazwisko. Kurzawa po zakończeniu meczu pojawił się na boisku wspierając się kulami. Wtedy też fani Dumy Pomorza wspierali go gorącymi oklaskami.

Czekamy Rafał na Twój powrót!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4172

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...