Przed nami rywalizacja Pogoni Szczecin z Linfield FC w dwumeczu. UEFA rozlosowała w poniedziałek pary III rundy rozgrywek. Wiemy już z kim Pogoń zagra w kolejnej fazie jeśli poradzi sobie z zespołem z Irlandii Północnej.
Lepszy z pary Pogoń Szczecin - Linfield FC zagra w III rundzie eliminacji z wygranym z pary KAA Gent (BEL) - MŠK Žilina (SVK).
Pierwszy mecz rozegrany zostanie na wyjeździe 10 sierpnia, a rewanż 17 sierpnia na boisku w Szczecinie lub Belfaście.
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...