Aktualności

W piątek piłkarze Pogoni Szczecin spotkają się pierwszy raz w 2022 roku na zajęciach treningowych i rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022.


Zawodnicy Pogoni Szczecin rozjechali się na urlopy zaraz po ostatnim w 2021 roku meczu z Wartą Poznań. Odpoczywali więc przez blisko trzy tygodnie. W piątek rozpoczną pracę nad przygotowaniem do startu wiosennych rozgrywek.

W pierwszych trzech dniach zawodnicy odbędą sześć jednostek treningowych. W piątek, sobotę i niedzielę trenować będą dwa razy dziennie. Pierwsze zajęcia odbywać się będą w godzinach porannych w siłowni, a kilka godzin późnej zawodnicy odbywać będą drugi trening na boisku trawiastym.

W przyszłym tygodniu? Także zajęcia na własnych obiektach i wyjazd w czwartek do Belek, gdzie Portowcy spędzą dziesięć dni i rozegrają trzy gry kontrolne.

 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5563

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...