Aktualności

Dziś wieczorem do Wronek dotarł Andrzej Miązek. Były wieloletni piłkarz Pogoni Szczecin wesprze swoją pracą sztab techniczny. Do końca obozu będzie pomagał Danielowi Strzeleckiemu i Mateuszowi Gołasowi.


Dla Andrzeja Miązka to powrót po latach. Były stoper Portowców reprezentował Klub przez ponad 13 lat. W tym czasie rozegrał w granatowo-bordowych barwach 449 spotkań. Z klubem wywalczył m.in. wicemistrzostwo Polski. Jest jedną z klubowych legend.

- Otrzymałem propozycję, żeby przyjechać do Wronek już dzisiaj i pomóc – mówi Andrzej Miązek. – Cieszę się, że mogę tu być i mam nadzieję, że pracy jest tak dużo, że nie zabraknie jej i dla mnie. Na razie będę pomagał kierownikom I zespołu do końca obozu. Później będę rozmawiał w Klubie o swojej przyszłości

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 8826

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.