Aktualności

  • Wypożyczeni wrócili i trenują z rezerwami

Przygotowania do startu nowego sezonu rozpczęli już zawodnicy drugiego zespołu Pogoni Szczecin. W gronie zawodników jest kilku, którzy ostatnie miesiące spędzali na wypożyczeniach.


Przygotowania pod okiem trenera Pawła Crettiego rozpoczęli Łukasz Łęgowski (ostatnio Olimpia Elbląg), Stanisław Wawrzynowicz, Aron Stasiak (obaj ostatnio Kotwica Kołobrzeg), Dawid Rezaeian (ostatnio Stomil Olsztyn) i Yadegar Rostami (ostatnio ŁKS Łódź).

Łukasz Łęgowski ma 21 lat. Bramkarz w ostatnim sezonie zaliczył pięć występów na poziomie 2. ligi i jeden mecz w Pucharze Polski. 

Wawrzynowicz to 25-letni pomocnik. Wiosnę spędził w Kotwicy Kołobrzej, ale zanotował jedynie 76 minut w dwóch meczach ligowych w 2. lidze.

W Kotwicy ostatnie miesiące spędził też Aron Stasiak. 25-letni napastnik zaliczył dla Kotwicy 21 ligowych występów w których strzelił cztery gole. Do tego dołożył dwa mecze w Pucharze Polski w których strzelił jednego gola.

22-letni boczny obrońca Dawid Rezaeian w poprzednim sezonie reprezentował barwy Stomilu Olsztyn. W 2. lidze wystąpił jedynie w 6 meczach zbierając łącznie 201 minut na boisku.

20-letni Yadegar Rostami wiosną wypożyczony był do walczącego o utrzymanie w Ekstraklasie ŁKS-u Łódź. W najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył jednak tylko jedno spotkanie i 22 minuty na boisku. Do tego dorobku dołożył siedem meczów w 2. lidze w rezerwach klubu w których strzelił jednego gola.

Jaka przyszłość czeka tych zawodników? Dowiemy się w najbliższych tygodniach, ale zapewne ruszą oni w poszukiwanie swojego miejsca w innych klubach w Polsce.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3415

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...