Aktualności

W sobotnim spotkaniu z Arką Gdynia, Pogoń Szczecin będzie musiała radzić sobie bez Ricardo Nunesa.


W środowym pojedynku, który odbył się w Gdańsku, boczny obrońca obejrzał czwarty żółty kartonik. Tym samym, spotkanie z Lechią było dla niego ostatnim w obecnym roku kalendarzowym.

Mimo to, Nunes nie zamierza udawać się na wcześniejszy urlop. Chce zostać w Szczecinie i wspierać zespół w ostatnim meczu w tym roku.

- Zostaję w Szczecinie. Wracam do domu według normalnego planu, a więc po meczu z Arką. Chcę być z chłopakami do końca. Musimy wygrać kolejne spotkanie, ponieważ jeśli tak nie będzie, to dzisiejsze trzy punkty stracą na wartości. Chciałbym też zaprosić kibiców, by razem z nami pożegnali rok. Chcemy wygrać i dobrze zakończyć tą część sezonu - mówi „Riko”.

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6105

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.