Aktualności

Piłkarze Pogoni Szczecin w sobotę rozegrają pierwszą grę kontrolną. Trener Kazimierz Moskal nie skorzysta jednak z pełnej kadry swoich zawodników.


- Z Jeziorakiem zagrają wszyscy, którzy są zdrowi i nie grozi im ryzyko, że odnowi im się uraz. Nie skorzystamy na pewno z Rafała Murawskiego, Łukasza Zwolińskiego, Adama Frączczaka, Spasa Deleva i Huberta Matyni – wymienia Moskal w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu.

Rafał Murawski, Łukasz Zwoliński i Spas Delev dochodzą do siebie po kontuzjach i zabiegach. W przypadku Frączczaka i Matyni doszło zapewne do przeciążeń podczas obozu w Pogorzelicy i sztab nie chce ryzykować poważniejszymi urazami tych piłkarzy.

Dzień później Portowcy wyruszą na drugie zgrupowanie, które odbędzie się na Cyprze.

- Tam czeka nas główna część przygotowań jeśli chodzi o sprawy taktyczne i piłkarskie. Będziemy szlifować to, co próbowaliśmy grać jesienią. Żadnych znaczących nowości nie przewiduję – przyznaje opiekun zawodników Pogoni.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 5025

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...