Aktualności

Zapraszamy na pierwszy szczeciński turniej Footgolfa na polu golfowym Binowo, który odbędzie się 24. września! To idealna okazja na zapoznanie się z tą dyscypliną, rywalizację i przyjemne spędzenie czasu! To będzie także niepowtarzalna szansa, by zagrać w footgolfa z Patrykiem Kwietniem - świeżo upieczonym mistrzem Polski. Swój udział zapowiedzieli także byli piłkarze Pogoni Szczecin z Olgierdem Moskalewiczem i Bartoszem Ławą na czele.


Czym jest Footgolf? Footgolf to sport, w którym gracze kopią piłkę do dołka, wykonując jak najmniejszą liczbę uderzeń. Nazwa jest połączeniem piłki nożnej i golfa, a gra łączy te dwa sporty, będąc bliżej spokrewnionym z golfem.

Kto może wziąć udział w turnieju? Każdy! Przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju organizatorzy przedstawią uczestnikom zasady oraz przejdą pełne okrążenie dając możliwość próbnego przejścia oraz poznania pola.

Jak należy się ubrać? Buty typu turf lub halówki (korki, AG nie będa dopuszczane), koszulkę polo (mile widziana, nie jest wymagana tego dnia) oraz piłkę w standardowym wymiarze (istnieje możliwość wypożyczenia, natomiast należy pamiętać, że ilość piłek jest ograniczona)

Każdy uczestnik otrzyma od organizatora footgolf tee (podstawka przydatna przy pierwszym kopnięciu), marker (niezbędny do oznaczania miejsca położenia piłki w razie potrzeby jej zabrania) oraz napój.

Dla najlepszych przewidziane są puchary oraz upominki. Rozegramy tego dnia 27 dołków (pierwsza runda 18 dołków, druga w kolejności od najsłabszych po pierwszej rundzie do najlepszych)

Opłata: 90/80* pln
* - cena dla uczestników poniżej 18. roku życia.

W razie preferencji dotyczącej wspólnej gry we flajtach w pierwszej rundzie, należy taką prośbę złożyć do organizatora w trakcie zapisu.

Godzina zbiórki: 9:00
Start turnieju: 10:00

Zapisy:

KLIKNIJ TUTAJ!

Kontakt:

📞511 283 091

Może być grafiką przedstawiającą ‎golf, pole golfowe i ‎tekst „‎UIROTE SZCZECIN 戸 هበാ Binowo Park Golf Club, 24.09.2023 BINOWO PARK GOLF CLUB SZCZECIN $ WPISOWE 90/80* pln *jumier LOGISTYKA 9:00 zbiórka pole -dołkowe 10:00 start ZAPISY google form DLA WSZYSTKICH footgolf ee marker napόj KONTAKT: 511 283091‎”‎‎

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 851

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...