W połowie roku budowa stadionu Pogoni ma zostać ukończona, a starałem się to łapać na zdjęciach od demontażu pierwszych krzesełek starego obiektu. W wolnych ostatnio chwilach zająłem się selekcją zdjęć do albumu, który chciałbym wydać.
Chcę wydać album w najlepszej możliwie jakości w firmie w której robiłem fotoobrazy z opraw (osoby, które zakupiły myślę, że mogą potwierdzić topową jakość). Album w formacie A4 składałby się ze 160 stron na których chronologicznie znalazłoby się około 400 zdjęć, od demontażu krzesełek czyli od 25.03.2019 roku, do ostatniego vkolota, którego zrobię pewnie w czerwcu.
Wydruk zlecony byłby w lipcu i według zapewnień, w połowie lipca wydruki szłyby już do odbiorców. Oczywiście jeśli faktycznie sama budowa zakończy się w czerwcu!
Ze względu na najlepszą jakość papieru, laminowanie, nie będzie to tania zabawa. Koszt jednej sztuki z wysyłką wynosi 200 złotych.
Jeśli chcesz zamówić większą ilość sztuk, pomnóż ją przez 200 złotych.
PROSZĘ O PODAWANIE POPRAWNEGO ADRESU E-MAIL. POPRZEZ NIEGO W LIPCU USTALAĆ BĘDZIEMY SPOSÓB DOSTAWY!
ZAMÓWIENIA DOKONAĆ MOŻNA PRZEZ ZRZUTKĘ PONIŻEJ:
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.