Aktualności

  • Zamów książkę "Jak Feniks z popiołów..."

Jakiś czas temu podjąłem decyzję o tym, że chciałbym napisać książkę o odbudowie Pogoni Szczecin. Plan zakładał wydanie jej w roku obchodów 70-lecia klubu i wszystko było na dobrej drodze aby tak się właśnie stało.


Wynegocjowałem umowę z jednym z wydawnictw, ze swojej strony przygotowałem wszystko jak trzeba, ale temat opóźniał się z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień, aż do momentu gdy partner poinformował mnie, że kończy swoją działalność i nie jest w stanie przygotować mojego wydania.

Najpierw musiałem uzyskać trochę porad prawnych jak podejść do tematu, bo przecież wiązała nas jakaś umowa, a kontakt z dnia na dzień w zasadzie umarł. Po kilku miesiącach tworzenia różnego rodzaju pism udało się uzyskać pewność, że mogę książkę wydać z kimś innym, lub we własnym zakresie. Zanim jednak do tego doszło, kończył się kolejny sezon, co sprawiało, że książka była już mniej aktualna.

Po kolejnym roku postanowiłem podjąć próbę jej wydania we własnym zakresie. Najpierw chcę jednak w podobny sposób jak wcześniejsze, podsumować dwa ostatnie sezony i dopisać je do książki. Podejrzewam, że nie podjąłbym się tego, gdyby nie kilkoro znajomych, którzy mieli okazję przeczytać fragmenty i co jakiś czas dopytują o to, kiedy będzie można ją zdobyć.

Wiadomo, wydanie takiej książki ponosi za sobą koszty. Poprosiłem w ostatnim czasie o kilka wycen i oczywiście koszt zależy też od zamawianego nakładu. Przy nakładzie stu sztuk wyceny znajdowały się w granicach od 65 do 80 złotych.

Co znajduje się w książce? Rys statystyczny z każdego sezonu po odbudowie, a największą jej częścią są wspomnienia moje i kilku osób z którymi miałem okazję pracować czy to w klubie przy odbudowie, czy później prowadząc serwis PogonSportNet.pl.

Każda osoba, która wpłaci na poniższą zrzutkę 45 złotych, automatycznie zamawia jeden egzemplarz książki. Każde powielenie tej kwoty to większe zamówienie:

45 zł - 1 sztuka
90 zł - 2 sztuki
135 zł - 3 sztuki
180 zł - 4 sztuki
225 zł - 5 sztuk

Planowany termin wydania? Październik/listopad. Wtedy na adresy mailowe podawane przy wpłacie, będę kontaktował się w celu ustalenia dostarczenia wydania.

ze sportowym pozdrowieniem,
Daniel Trzepacz

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 13654

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...