Aktualności

  • Złote dziewczyny z Pogoni Szczecin! Pamiątkowe koszulki w przedsprzedaży

Mistrz, mistrz, Pogoń mistrz! Złota ekipa kobiecej Pogoni Szczecin zdobyła mistrzostwo Polski! Ta wspaniała historia zostanie z nami już na zawsze. Jesteśmy z Was tacy dumni! Na pamiątkę tych chwil mamy dla Was koszulki "Mistrzynie Polski", w których nasze zawodniczki świętowały swój triumf, bezpośrednio po starciu z Rekordem Bielsko-Biała.


W poniedziałek, 10 czerwca, o godzinie 12:00, otworzymy proces zamówień preorderowych na koszulkę upamiętniającą zdobycie mistrzostwa Polski przez kobiecą drużynę Pogoni Szczecin. Zamówienia można składać do 30 czerwca, wyłącznie poprzez stronę internetową sklep.pogonszczecin.pl. Ich realizacja potrwa maksymalnie do 14 lipca. 

Cena koszulek dla osób dorosłych to 99,99 zł. Cena w rozmiarówce dziecięcej wynosi 69,99 zł.  

Pogoń Szczecin, bawimy się!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1451
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...